ورزشی

داورزنی پدر والیبال است/به صحبت های نادی و ترکاشوند گوش دهد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محمدرضا داورزنی ، رئیس فدراسیون والیبال روز چهارشنبه واکنش تندی به منتقدان خود نشان داد. داور با حمله به بهنام محمود ، علیرضا نادی و محمد ترکاشوند اعلام کرد که درد این دوستان این است که به والیبال علاقه ندارند. آنها درد خود را دارند که سرمربی تیم ملی ، رئیس یا دبیر فدراسیون نیستند.

بهنام محمودی در گفتگو با خبرنگار آنلاین ، در واکنش به اظهارات محمدرضا داورزنی اظهار داشت: بسیاری از خبرنگاران با من تماس گرفته اند. من به خاطر مردم ، جامعه والیبال و آرامش والیبال به صحبت های داور پاسخ نمی دهم. داور والیبال به هر حال خیلی سخت کار کرده است و او پدر والیبال است. سخنرانی من همچنین نظر کارشناسی درباره نتایج والیبال در مسابقات امسال بود.

او ادامه می دهد: “اما در مورد صحبت در مورد نادی و ترکاشوند را صدا کردند. باید بگویم که اینها بزرگان والیبال ایران هستند. اگر من قاضی بودم ، پدر می شدم و به آنچه آنها می گفتند گوش می دادم و از صحبت به همان اندازه که منطقی بود استفاده می کردم.

پیشکسوت والیبال ایران ادامه داد: من از صحبت های داور شگفت زده شدم. او یک مدیر سیاسی قدیمی است و من به خاطر مردم و خانواده والیبال جواب او را نمی دهم. در نهایت ، من تمام تلاش خود را برای ترویج نام ایران ، شادی مردم و رهبری انجام خواهم داد و به بهبود والیبال کمک خواهم کرد. اگر داور کمک بخواهد ، من سر کار هستم.

دکمه بازگشت به بالا