اقتصادی

درآمد یوتوبرها چقدر است؟ – آپارات نیوز

به گزارش خبرگزاری آذربایجاندر اواخر دهه 2010، یک پدیده اینترنتی جدید “YouTuber” ظهور کرد. در حالی که در گذشته سرگرمی به عنوان منبع درآمدی برای افراد خوش شانس در نظر گرفته می شد، هر فردی که به اینترنت متصل باشد می تواند امروز با انجام کاری که دوست دارد امرار معاش کند، مشروط بر اینکه مورد استقبال عموم قرار گیرد. .

ایده یوتیوبر شدن به دلایل مختلفی رایج شده است. این افراد علاوه بر امتیازات مالی، اغلب در دسترس طرفداران خود هستند و بیشتر به عنوان سلبریتی های هالیوود دیده می شوند.

یوتیوبرها چقدر درآمد دارند؟  / یوتیوبرها چند صد میلیارد تومان درآمد دارند

یوتیوب چقدر می تواند سودآور باشد؟

راه اندازی یک کانال یوتیوب پیچیده است و بسیاری از توسعه دهندگان هیچ درآمدی ندارند. برای کسب درآمد در این پلتفرم، باید معیارهای خاصی را رعایت کنید.

برای کسانی که واجد شرایط هستند، درآمد متوسط ​​به طور قابل توجهی متفاوت است. به عنوان مثال، اگر یک میلیون مشترک دارید، می توانید حدود 5000 دلار در ماه یا 60000 دلار در سال درآمد کسب کنید.

اگر یک YouTuber هستید، میانگین درآمد شما بسته به هزینه هر میلیون (CPM) تبلیغات در ویدیوهایتان متفاوت خواهد بود. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که بسیاری از مردم برای امرار معاش فقط به درآمد تبلیغاتی از کانال های خود متکی نیستند.

متن کامل این گزارش اینجا خواندن.

223227

دکمه بازگشت به بالا