استانها

در دولت مردمی سیزدهم، تقدم بر تکمیل پروژه های نیمه تمام است

در دولت سیزدهم مردم اولویت با تکمیل پروژه های نیمه تمام است.

مرتضوی استاندار اصفهان و هیئت همراه در ادامه سفر شهرستانی خود به گلپایگان را امام جمعه گلپایگان، نماینده مردم در قوه مقننه، فرماندار شهرستان و مسئولان حاضر در بیمارستان امام حسین (ع) گلپایگان همراهی کردند.

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از اصفهان، دکتر. مرتضوی استاندار اصفهان و هیئت همراه در ادامه سفر شهرستانی خود به گلپایگان به همراه امام جمعه گلپایگان، نماینده مردم در قوه مقننه، فرماندار شهرستان و مسئولین حاضر در بیمارستان امام حسین(ع) گلپایگان.کارکنان و بیماران در جریان مشکلات کنونی بهداشتی شهرستان قرار گرفتند.

وی در ادامه به رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان از موارد تشریح شده برای ارسال و پاسخگویی به شورای اداری خبر داد.

نماینده عالی دولت در استان اصفهان و هیئت همراه با حضور در اجرای طرح نهضت ملی مسکن گلپایگان با ارائه گزارش فرمانداری شهرستان و مسئولین ذیربط در خصوص روند انجام اقدامات لازم از روند پیشرفت فیزیکی پروژه مطلع شدند. . . وی برای تسریع در اجرای طرح مواردی را که در شورای اداری مشترک استان و شهرستان پیگیری می شود به استاندار ابلاغ کرد.

پس از آن، دکتر. مرتضوی و هیئت همراه از منطقه نوآوری گلپایگان و دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان بازدید کردند و از نزدیک با اقدامات انجام شده در این مراکز آشنا شدند و از نزدیک با روند تربیت نیروهای متخصص و مجرب در شهرستان گلپایگان و اشتغال آنان در صنایع مرتبط آشنا شدند.

استاندار اصفهان در این بازدیدها با بیان راهکارهای موثر در گسترش فضای تولید ملی و ایجاد اشتغال پویا، بر ضرورت ایجاد بانک اطلاعاتی جامع برای ارائه کارشناسان و متخصصان به ویژه با محوریت خلاقیت و انگیزه افراد تاکید کرد. برای پیاده سازی. طرح های جامع دانش بنیان. وی با مراجعه به این پایگاه، بهره مندی صنایع و بهره مندی از مشوق های دولتی برای کارآفرینان را خواستار شد.

دکمه بازگشت به بالا