استانها

دورهمی‌های «شو چلّه» در بام ایران

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از استان چهارمحال و بختیاری به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، معاونت سیمای جهانبین برنامه «شو چله» به تهیه کنندگی و کارگردانی را تولید و پخش کرد. بیژن علی بابایی، با اجرای ابوالفضل هادی پور، مینا حیدری و گزارش عقیل عباسی از ساعت 20:30 الی 22:45 از رستوران سنتی و زیبای چلچراغ شهرکرد، شب یلدا با همدلی به عنوان بهترین و پایدارترین سال ثبت و ضبط شد. و همراهی هم استانی ها.می کند.

نواختن ساز و دهل از جمله برنامه های شاد، گزارش های مردمی، اشعار شاعران، پخش خاطرات مردم از شب یلدا در سال های گذشته، نمایش طنز مش عمو با اجرای محمدرضا لله غنی و نمایش عروسکی دایزه با عروسک و صداپیشگی حسن مجیدی . در کنار مجری، حضور خوانندگان استانی، گفتگوی کارشناسان، موسیقی فرح بخش، ارتباط با بیمارستان کاشانی شهرکرد و گفتگو با پزشکان و پرستاران کشیک، گرافیک متحرک، نشست صمیمی با خانواده پرجمعیت و پیام های ارسالی بینندگان، از ستون ها این برنامه تلویزیونی که در شب جلدا پخش می شود، جذاب و دیدنی است.

نامدار احمدی، وحید حسین زاده، کروش قالی پور، احسان عبدالله زاده، صدابرداران مجید کبیری، مهران فخریان، فاطمه علیخانی دستیار تولید، طاهره حمزه پور نویسنده و سمانه علی بابایی تدوینگر برنامه هستند.

Vice Voice با اجرای ویژه برنامه «شو چله» با تهیه کنندگی مهرداد افضلی، با مجری گری سامیه علایی، گزارش شهلا جمشیدیان و نویسندگی کبری حیدری، چهارشنبه شب ها از ساعت 20 تا 22، لحظاتی فراموش نشدنی را با شنوندگان خود رقم خواهد زد: 00 بعد از ظهر

شعر شاعران محلی فال حافظ دعوت از خواننده هم استانی پخش رادیویی بسته صوتی جلدا آهنگ و آهنگ بسته صوتی همکاران افتخاری گزارش شاد مردم گفتگو کارشناسان در پس زمینه شب چلا، آداب و رسوم شب جلدا در استان، همی دور و دوری از تجمل، دیدار با پدربزرگ ها و مادربزرگ ها، خاطرات سال های گذشته مردم جلدا، پیام ها و تلفن ها از بخش های مختلف این ویژه برنامه رادیویی است.

تهیه گزارش از آداب و رسوم مردم استان در شب یلدا و پخش از شبکه های خبری صدا و سیما و ارسال به تهران، تهیه گزارش ویژه خبرنگاران ده شهرستان و همچنین گزارش های کوتاه در این زمینه. ارائه عادات مردم مناطق مختلف عصر امروز گزارش های خبری از کمک های خیرین یلدا در شهرهای مختلف، انعکاس و اطلاع رسانی برنامه های رصد بازار، تهیه گزارش قیمت ها و بررسی و رصد وضعیت بازار با حضور مردمی تهیه می شود. حضور مسئولان سازمان صنعت، معدن، تجارت و سازمان جهاد کشاورزی استان، تهیه و تنظیم اخبار مکتوب و انتشار آنها در سایت خبرگزاری صدا و پخش، انتشار و بارگذاری محتوای تولید شده در شبکه های اجتماعی. ، کانال ها و پیام رسان ها، یکی از اقدامات معاونت خبر ویژه در شب است طولانی سال

معاونت فضای مجازی صداوسیمای چهارمحال و بختیاری تولید 6 کلیپ از خاطرات شب جلدا، رپورتاژ، حرکت داستانی، حرکت واقعی، ویدئوکست، پادکست، 4 عکس و پوستر، خبر متنی 24 ، 22 خبر و افزونه تلویزیون، کمپین استانی با عنوان خاطرات یلدا و انتشار کلیه مطالب تولید و عرضه در سایت مرکز و بسترهای مختلف فضای مجازی مرکز و استان، یلدای 1401 را در فضای مجازی خاطره انگیز می کند.

دکمه بازگشت به بالا