اقتصادی

ذوب آهن اصفهان در مسیر افزایش تولید و صادرات

آپارات نیوز / اصفهان مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به پیش گرم شدن کوره بلند این شرکت گفت: این مجتمع بزرگ صنعتی تا 23 دی ماه ، سالگرد تاسیس ذوب آهن اصفهان و آغاز صنعت فولاد کشور در تلاش است. مقامات زمین برای شروع.

منصور یزدی زاده با اعلام این خبر گفت: با راه اندازی کوره شماره یک ، 800000 تن به تولید این شرکت اضافه می شود و ذوب آهن اصفهان می تواند به اهداف تولیدی خود دست یابد.

وی با بیان اینکه این شرکت به سمت تولید محصولات صنعتی رفته است ، افزود: این مجتمع بزرگ صنعتی می خواهد امسال صادرات خود را با وجود محدودیت ها حفظ کند ، زیرا در شرایط فعلی کشور نیاز زیادی به ارز دارد. دارد.

به گزارش آپارات نیوز ، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان همچنین در مورد تأثیرات روش ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد بر این شرکت گفت: کاهش قیمت پایه بلوک ها در بورس کالای ایران 95 درصد FOB قیمت صادرات ایران به 80٪ قیمت FOB منطقه CIS (در صورت سرکوب قیمتها و جلوگیری از رقابت در مبادلات تجاری) ، منجر به کاهش فروش می شود. اسفند خواهد بود

وی افزود: علاوه بر این ، مشخص نیست که سنگ آهن چگونه قیمت گذاری می شود و تأثیر آن بر قیمت مواد اولیه و نحوه اختصاص سهمیه به شرکت های تولیدی ، شرایط موجود در بورس اوراق بهادار و تغییرات احتمالی مقادیر و تعرفه ها نسبت به توافق نامه های فعلی. ” تأثیر سیاست فوق بر عملکرد مالی شرکت در حال حاضر قابل اعتماد قابل اندازه گیری نیست.

یزدی زاده گفت: در صورت استفاده از روش فوق مشخص است که این شرکت برای افشای اطلاعات شرکتهای ثبت شده در سازمان بورس اوراق بهادار باید از مقررات اجرایی پیروی کند ، کلیه اطلاعات مهم و قابل اعتماد باید بلافاصله برای سهامداران و سایرین شناخته شود. بودن.” به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا