استانها

رئیس کل دادگستری همدان: طرح ابتکاری دستگاه قضایی همدان برای حل اختلاف فعالان اقتصادی

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از همدان؛ دکتر. محمدرضا عدالتخواه با بیان اینکه کمیته های اصلاحات ابتکار این دستگاه برای حل اختلافات بین فعالان اقتصادی است ، افزود: از یک طرف تولیدکننده نباید برای سود عقب افتاده تحت فشار باشد و از طرف دیگر فعالیت ها باید به گونه ای ادامه دهید که حقوق بیت المال و سپرده گذاران را از دست ندهید.

رئیس کل دادگستری استان همدان ، در ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی استان همدان ، که با حضور اعضای دادگستری ، مجریان ، مسئولان اتاق بازرگانی و شورای بانک ها برای بررسی مسائل اقتصادی و حل این مشکلات وی گفت: “تولیدكنندگان واقعی نباید برای سودهای عقب مانده تحت فشار قرار بگیرند تا جایی كه فعالیت اقتصادی خود را متوقف كنند.”

عدالتخواه با اشاره به لزوم رفع موانع و مشکلات اقتصادی تولیدکنندگان ، تأکید کرد: البته در این زمینه به مطالعات جامع و موردی نیاز داریم تا به شکلی ادامه یابد که خزانه داری و منافع سپرده گذاران رعایت شود و نه حقوق آنها را نقض کنند.

رئیس کل دادگستری استان همدان ایجاد سازش و سازش را از ارکان تحول قضایی عنوان کرد و افزود: بسیاری از اختلافات میان فعالان اقتصادی در قالب ابتکار عمل دادگستری استان در راه اندازی کمیته های اصلاح که بخشی از ستاد است بخش مرکزی استان. ” قابل حل

وی افزود: ایجاد یک مجتمع ویژه برای فعالان اقتصادی که با تلاش بخش خصوصی در تأمین فضا و امکانات احتمالی فراهم می شود ، می تواند زمینه ارائه خدمات قضایی بهتر به فعالان اقتصادی را نیز فراهم کند.

46

دکمه بازگشت به بالا