فرهنگ و هنر

راهیابی 6 معلم گنبدی به مرحله کشوری جشنواره جلوه‌های ویژه معلمی

آپارات نیوز/ گلستان معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش گنبدکاووس از راهیابی معلم گنبدکاووس به مرحله کشوری جشنواره جلوه های ویژه معلم خبر داد.

محمد عسکری امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های معلم در گنبدکاووس گفت: به مناسبت بزرگداشت مقام معلم برنامه های مختلفی از جمله نواختن زنگ سپاس معلم، بوی مزار شهدا در گنبدکاووس برگزار می شود. و خانواده دیدار می کنند.» وی از شهدای فرهنگی و خانواده های فرهنگیان جان باخته در جریان کرونا و اجرای مسابقات فرهنگی ورزشی یاد کرد.

وی تیراندازی معلمان توسط دانش آموزان در کلاس های درس و اجرای 494 برنامه در مدارس گنبدکاووس را از برنامه های تجلیل از معلمان این شهرستان برشمرد و افزود: انتظار داریم امسال برنامه های تجلیل از معلمان با مشارکت اولیا و دانش آموزان نهادهای فرهنگی و مدیران اجرایی برگزار شود. ادارات و شوراهای شهرداری

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش گنبدکاووس به برگزاری جشنواره جلوه های ویژه معلم اشاره کرد و یادآور شد: بیش از 1300 معلم گنبدی در جشنواره جلوه های ویژه معلم شرکت کردند که در این جشنواره 496 نفر در فرآیند معرفی و معلم شدن شرکت کردند. شناسایی در مرحله انتخابی مدرسه شستشو.

عسگری با بیان اینکه 61 معلم از بین معلمان شرکت کننده در جشنواره جلوه های ویژه در مرحله شهرستانی انتخاب شدند که 63 درصد سهمیه کل استان گلستان در این بخش را تشکیل می دهد، خاطرنشان کرد: 6 معلم گنبدکاووس به صورت استانی انتخاب شدند و به مرحله انتخابی راه یافتند. مرحله کشوری که 50 درصد از کل سهمیه استان را در سطح استان کسب کرد.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا