استانها

رزمایش آماده به کاری مولدهای برق فردا شنبه برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از قزوین؛ یوسف اینانلو درباره این مانور اظهار داشت: به مناسبت هفته پدافند غیرعامل برنامه های مختلفی برای حفظ آمادگی دستگاه های اجرایی و دستگاه های خدمات رسان پیش بینی شده است که عملکردی خواهد داشت.

اینانلو تصریح کرد: آموزش آمادگی ژنراتورهای اضطراری مراکز مهم و ضروری استان قزوین همزمان با دهمین مانور سراسری قطع برق و ارزیابی آمادگی ژنراتورهای اضطراری در روز شنبه 8 آبان ماه مصادف با آغاز هفته پدافند غیرعامل

وی افزود: در این رزمایش فردا شنبه 8 آبان ماه برق 10 مرکز مهم و ضروری دولتی استان به مدت 20 دقیقه قطع می شود و در این مدت مولدهای برق اضطراری این مراکز در حالت آماده باش خواهند بود. از نظر فنی ارزیابی شده است.

اینانلو +12

اینانلو یادآور شد: مولدهای برق اضطراری نقش بسیار مهمی در چرخه مداوم برق رسانی مراکز دارند و باعث تداوم خدمات این مراکز در زمان قطع برق می شوند، بنابراین باید آمادگی این ژنراتورها را به طور مستمر در نظر گرفت تا همواره در حال انجام باشد. آماده برای کار

معاون شرکت توزیع انرژی قزوین تصریح کرد: در استان قزوین چندین مولد برق با ظرفیت 50 کیلو ولت آمپر در بخش های اداری و تجاری و مولدهای زیادی با ظرفیت 2000 کیلو ولت آمپر در بخش صنعتی داریم که در منطقه فعال هستند. آمادگی فنی برای قرار گرفتن در مدار ضروری است.

اینانلو گفت: تولیدکنندگان برق در حال حاضر در بیمارستان ها، شرکت های آب و فاضلاب، دولت ها، دولت ها، خدمات رسان فعال هستند که باید همیشه آماده کار باشند.

وی تصریح کرد: در استان قزوین 130 ژنراتور در مراکز مهم و دولتی نصب شده است که در این رزمایش 10 مرکز مهم به صورت تصادفی در شرکت توزیع برق استان اعلام می شود و این مراکز را در لیست رزمایش ها قرار می دهیم. از این دوره قرار دادن.

اینانلو تصریح کرد: این ژنراتورها باید در کمتر از 5 دقیقه پس از قطع برق به صورت خودکار روشن شوند و انرژی لازم را برای دستگاه و سیستم کامپیوتری مربوطه تامین کنند، در غیر این صورت این نقص یک نقطه منفی محسوب می شود و در گزارش نهایی اعلام می شود. موضوع.

وی گفت: سال گذشته این رزمایش در 10 مرکز حساس و مهم استان برگزار شد. ژنراتور 8 مرکز مهم به موقع وارد مدار شد و پاسخ داد. ژنراتور دستگاه معیوب داشت و نمی توانست وارد مدار و مرکز شود. هیچ ژنراتور اضطراری وجود نداشت. “از لیست حذف شد.

گرفتن

10 تیم عملیاتی در این آموزش حضور دارند

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق قزوین گفت: در این رزمایش 10 تیم عملیاتی متشکل از یک تیم سه نفره که شامل استاد کار برق و یک هماهنگ کننده است شرکت می کنند و مراکز حساس را ارزیابی می کنند.

اینانلو افزود: این رزمایش برای چهارمین سال پیاپی است که سال گذشته در بیمارستان ها، دستگاه های اجرایی، شرکت آب و فاضلاب و ادارات برق برگزار شد و امسال بیمارستان ها به دلیل بیماری از این رزمایش حذف شدند. انسداد شریان قلب. ” برای جلوگیری از مشکلات در سیستم بهداشت و درمان.

دکمه بازگشت به بالا