استانها

رسانه به عنوان رکن مطالبه گری و فرهنگ سازی، نقش مهمی در گفتمان سازی اهداف و آرمان ها دارد

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز استان سمنان؛ سید جواد حقیقت حسینی مدیرعامل این شرکت با اشاره به نقش رسانه ها در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و تولید ملی گفت: رسانه ها با تولید اخبار و گزارش ها در جهت بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی و تقویت فرهنگ هستند. حمایت از کالای ایرانی، تولید ملی، ایجاد اشتغال و دانش بنیان نقش مهمی دارد.

در ادامه این نشست علی مسلمان با قدردانی از فعالیت های فرهنگی شرکت گاز استان سمنان و پایگاه بسیج شرکت شهید اخلاقی در کنار اقدامات فنی و تخصصی آن، گفت: اهتمام به فرهنگ ملی و ارزش های دینی یک امر است. از نیازها و نیازهای مهم جامعه.kos.

وی در تشریح جشنواره رسانه ای ابوسر که در سال های اخیر در سطح استانی و کشوری برگزار شده است، گفت: این جشنواره در راستای منویات مقام معظم رهبری و با هدف توسعه و ترویج گفتمان انقلابی در عرصه های مختلف ایران برگزار می شود. سبک زندگی اسلامی، آسیب های اجتماعی و مبارزه با آن، خصومت و تولید حمایتی در قالب اسناد صوتی، تصویری و رادیویی تلویزیونی همه ساله برگزار می شود که امسال با رویکردهای نوین از جمله فرهنگ سازی بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی برنامه ریزی و اجرا می شود.

شایان ذکر است آخرین مهلت ارسال آثار تا 29 آنلاین ماه 1401 می باشد. برگزیدگان استانی ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر بهمن ماه امسال معرفی می شوند.

دکمه بازگشت به بالا