حوادث

رهایی جوان ۲۲ ساله پس از دو روز گروگان بودن

آپارات نیوز/ لرستان فرمانده انتظامی لرستان از آزادی جوان 22 ساله کوهدشتی که در پایتخت ربوده و در یکی از محله های خرم آباد بازداشت شده بود، خبر داد.

سردار یحیی الهی در تشریح جزییات این خبر گفت: اول آذرماه امسال مأموران انتظامی استان از ربوده شدن جوان 22 ساله کوهدشتی توسط اعضای یک باند سه نفره در پایتخت مطلع شدند. انتقال او و خرم آباد.

وی افزود: ماموران بلافاصله تیم ویژه ای را برای بررسی و شناسایی مخفیگاه گروگان ها در یکی از محله های اطراف خرم آباد تشکیل و طی عملیاتی غافلگیرانه مرد 22 ساله را آزاد کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری سه نفر از اعضای باند گروگانگیری که دارای سوابق متعدد کیفری از جمله شرارت، تیراندازی، جرایم سایبری و … هستند، گفت: وی از تهران ربوده و به محله ای در خرم آباد منتقل و به اسارت درآمد. . .

الهی در پایان با بیان اینکه از مخفیگاه گروگان ها دو قبضه اسلحه جنگی و مهمات، تعدادی گوشی و تبلت و یک قبضه اسلحه ازرا کشف شد، به عاملان این حادثه هشدار داد که اقدامات مجرمانه آنها از دید پلیس مخفی نمی ماند. شهروندان به خدمتگزاران خود در برخورد با متخلفان مانند گذشته کمک کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا