فرهنگ و هنر

روایت پیام دهکردی از “متفاوت ترین” جشنواره تئاتر فجر

روایت پیام دهکردی از "متفاوت ترین" جشنواره تئاتر فجر

پیام دهکردی معتقد است که برپایی جشنواره تئاتر فجر می تواند دلیل محکمی برای روشن نگه داشتن چراغ های تئاتر و بازگشایی سالن ها مطابق با استانداردهای بهداشتی باشد.

به گزارش آپارات نیوز ، بازیگر ، کارگردان تئاتر و داور صحنه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر برگزاری این رویداد را مهم دانست و گفت: جشنواره تئاتر فجر محصول سالها تلاش و خونریزی خانواده تئاتر است که تئاتر را زنده نگه می دارد . و پویا “
وی ادامه می دهد: معتقدم این دوره از جشنواره ، جشنواره های مختلف در دوره های مختلف جشنواره تئاتر فجر است.
این بازیگر سینما این دوره از جشنواره را ویژه ترین دوره تئاتر فجر دانست و گفت: این دوره دوره ای است که بعد از آن می خواهیم اجراها را در سالن ببینیم و دوست داریم سالن ها پر از تماشاگر باشد تا تجلیل از هنر. بیایید بعد از چندین ماه که تئاتر اجرا نشده ، به اجرا نگاه کنیم.
وی با اشاره به اینکه تئاتر نهادی برای تولید ایده است ، گفت: دهکردی گفت: “من از همه گروه هایی که در این دوره در جشنواره تئاتر فجر شرکت کردند تشکر می کنم ، زیرا بعد از ماهها دلتنگی چراغ تئاتر را روشن کردند. ادامه داد.
وی همچنین درباره قسمت آنلاین این جشنواره گفت: “ما در زمینه تئاتر نوعی رفتار جدید را تجربه می کنیم ، بنابراین تمام تلاش هایی که در زمینه هنرهای نمایشی از جمله تئاتر آنلاین انجام شده ارزشمند است. اما قضاوت درباره آنها را باید به تجربه و پیامدهای آن سپرد ، تا سازوکار لازم در این زمینه پیاده شود و برنامه ریزی برای اجرای تئاتر انجام شود.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا