فرهنگ و هنر

روزنامه‌ها یک روز پس از معرفی رییس جمهور هشتم

با انتخاب سید ابراهیم رئیسی به عنوان هشتمین رئیس جمهور کشور ، تیتر و تیتر صفحه نخست اکثر روزنامه ها به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری 1400 اختصاص دارد که بعضا با گزارش های تحلیلی همراه است.

به گزارش آپارات نیوز ، روزنامه “شرق” در گزارشی با عنوان “آیا رئیس جمهور می تواند کابینه فوق ملی تشکیل دهد؟” همراه با گزارش های دیگر با عنوان “پاسخ بازار به رئیس جمهور جدید” و “رئیس و دیپلماسی” ، ریاست جمهوری ابراهیم رئیسی در دولت سیزدهم ایران آغاز شد.

روزنامه شهروند همچنین تیتر “مرد شماره هشت” را برای گزارش خود انتخاب كرد و با سابقه انقلابی ، اجرایی و علمی سید ابراهیم رئیسی به عنوان هشتمین رئیس جمهور ایران رفتار كرد.

“ملت ، برنده بزرگ انتخابات / هیچ مانعی نتوانست بر عزم مردم غلبه کند” و “یک رئیس جمهور 18 میلیون رئیس جمهور شد” از جمله عناوینی است که روزنامه کیهان برای اخبار و گزارش های خود درباره انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کرده است.

روزنامه آرمان ملی نیز اولویت های رئیس جمهور منتخب را بررسی و عنوان “از امروز 70٪ برای آن اعتماد ایجاد کنید” را برای گزارش خود انتخاب کرد. “سلام بر ابراهیم” عنوان روزنامه “آفتاب یزد” است ، که در گزارشی به اولویت های نخست دولت جدید پرداخته و بیان می کند که مبارزه با فساد ، راه حل مشکل وجود مردم و واکسیناسیون عمومی سه مورد اول اولویت های دولت

همچنین “ردای رئیس جمهور بر بدن رئیس جمهور” عنوان روزنامه ابتکار است. این روزنامه از وضعیت مسیر اقتصادی در دولت جدید گزارش می دهد. روزنامه اعتماد همچنین آرا of 1400 انتخابات ریاست جمهوری را با عنوان “انتخاب رئیس جمهور هشتم” مورد تجزیه و تحلیل قرار داد.

روزنامه “اطلاعات” که به پیام رهبر معظم انقلاب پس از حضور ملت ایران در انتخابات 28 خرداد اشاره دارد ، “بزرگترین برنده انتخابات ملت ایران” را به عنوان عنوان خود انتخاب کرد. روزنامه “ایران” با تیتر “ایران هشتمین رئیس جمهور شده است” در کنار سایر گزارش ها ، موضوع انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم را پوشش داد.

از طرف دیگر روزنامه “جوان” تیتر “رأی دادن به عنوان رئیس جمهور برای رئیس جمهور” و روزنامه “جمهوری اسلامی” تیتر “برنده بزرگ انتخابات ملت ایران اشاره می کند” را به سخنان مقام معظم رهبری انتخاب کرد. رهبر

روزنامه خراسان نیز تیتر “رئیسی: نوکر تمام جمهوری من” را انتخاب کرد که اشاره به سخنرانی رئیسی دارد. روزنامه همشهری نیز عنوان “راهنمایی رئیس جمهور منتخب” را برای عنوان خود برگزید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا