فرهنگ و هنر

رویداد ملی فهما زمینه شبکه‌سازی کانون‌ها را فراهم کرده است

طاهریان اظهارات رئیس در خصوص مراکز مساجد پس از سفر به خراسان شمالی در سال 1391 را امیدی برای مراکز فرهنگی هنری مساجد کشور دانست. وی گفت: رژیم جمهوری اسلامی تلاش می کند.

به گزارش آپارات نیوز ، با اشاره به ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) ، “مرتضی طاهریان” معاون سازمان و شبکه ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور امروز دوشنبه 26 آنلاین در نشستی با حجت الاسلام والمسلمین “مرتضی مطیعی” ، که در دفتر امام جمعه این استان برگزار شد ، با اعلام اینکه ستاد مساجد از سال 1371 با تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی فعالیت خود را آغاز کرده است ، گفت: دشمن و یکی از پیشنهادات در زمینه توجه به مساجد ، ایجاد مراکز فرهنگی هنری مساجد برای مقابله با تهاجم فرهنگی در اصل بود.

معاون سازمان و شبکه ستاد هماهنگی مراکز فهما افزود: “البته بسیج از ابتدای انقلاب فعال بوده است ، اما وجود کانون های مساجد فعالیت خاصی در زمینه فرهنگ و هنر بوده است. به “

وی اظهارات رئیس در خصوص مراکز مساجد در سفر خود به خراسان شمالی در سال 1391 را امیدی به مراکز مساجد داد و گفت: فرزندان مسجد سربازان ولایت فقیه هستند و با تمام توان تلاش می کنند. خدمت به جمهوری اسلامی

طاهریان با اشاره به اینکه در سال های اخیر رویداد ملی فهما در مراکز فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار شده است ، گفت: هدف از این رویداد معرفی ظرفیت مساجد در سراسر کشور است. پذیرش زمینه های فرهنگ ، هنر و فضای مجازی

معاون سازمان و شبکه مراکز ، کارکنان هماهنگ کننده مراکز فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: اطلاعات مراکز به طور مرتب در سیستم مساجد کودکان ثبت می شود و امیدواریم ظرفیت امسال بهتر تشخیص داده شود ”

وی با بیان اینکه طبق تصمیم شورای انقلاب فرهنگی نمایندگان ولی فقیه رئیس هیئت ناظران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان ها هستند ، افزود:

طاهریان گفت: فعالیت های مساجد نعمت های زیادی داشت و طرح تلاوت نور ، تفسیرهای روزانه و همراه و … از برکات و افتخارات مساجد بود.

وی با بیان اینکه مراکز شبکه طی چند سال گذشته اقدامی ارزشمند در حوزه مراکز مسلح بوده است ، افزود: نقش ارتباط با سایر مراکز. “

معاون ستاد هماهنگی مراکز فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: سیستم کودکان مسجد قبل از شیوع کرونا فعال شده بود و ارتباط بچه های مسجد از قبل در فضای مجازی بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا