فرهنگ و هنر

زمان و مکان آیین تشییع شهیدان علیرضا گلمحمدی و حاجی قاسمی

زمان و مکان تشییع پیکر علیرضا گل محمدی و حاجی قاسمی اعلام شده است.

به گزارش آپارات نیوز ، با اشاره به روابط عمومی کمیته تحقیق و تفحص از ستاد کل ارتش ، مراسم تشییع پیکر شهید علیرضا گل محمدی امروز شنبه 2 اسفند از ساعت 10:00 در محل عبور از میادی شهر به گلزار شهدا با گلزار شهدا برگزار می شود. سخنرانی سردار سید محمد باقرزاده. مسلح برگزار خواهد شد.

مراسم تشییع و خاکسپاری شهیدان گل محمدی و حاجی قاسمی در قم یکشنبه سوم اسفند از ساعت 10:00 از مسجد امام حسن عسگری (ع) تا حرم مطهر حضرت معصومه (س) و پیکر مطهر شهید انجام می شود. گل محمدی به طواف در حرم حضرت معصومه (س) علیها ، در جوار شهید شهروز مظفارنیا (محافظ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی) به خاک سپرده می شود.

عصر وداع ، تشییع و خاکسپاری شهید محمود حاجی قاسمی نیز یکشنبه 24 مارس ساعت 19:00 در امامزاده محمد بسطام (ع) و دوشنبه 25 مارس ساعت 09:00 مقابل مرکز بسیج شاهرود (معراج معراج) برگزار شد. شهدا) با ماشین به گلزار می روند. شهدای بسطام به خاک سپرده می شوند. سردار باقرزاده نیز در این مراسم سخنرانی خواهد کرد.

در شب لیلا الرغائب ، فرمانده قهرمان جبهه مرکزی تحقیق در مورد شهدا ، “شهید سردار علیرضا گل محمدی” و همرزمانش “محمود حاجی قاسمی” در حین عملیات پیرامون شهدا تا حد زیادی شکنجه شدند تا تحقیق کردن. .
فرمانده شهید “علیرضا گل محمدی” که برادر وی نیز در دوران دفاع مقدس مورد شکنجه قرار گرفت ، در جریان تحقیقات شهدا به درجه رفیع شهادت نائل می شود و تا مرز شهادت نفوذ می کند.
شهید “محمود حاجی قاسمی” نیز از رزمندگان و جانبازان مدافع حرم بود که به دلیل استخراج معدن در کنار شهید گل محمدی در زربتیه عراق مورد شکنجه قرار گرفت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا