اقتصادی

ساخت سایت با گوشی/ آسان‌ترین و سریع‌ترین راه ساخت وب‌سایت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری آنلاین، می توانید تصور کنید که برای ساخت یک وب سایت نیاز به داشتن کامپیوتر، لپ تاپ و … است. تجهیزات اینطور است. اما امروز می خواهیم به اطلاع شما برسانیم که برخلاف تمام این باورهای سخت، می توانید در هر زمان و مکانی با گوشی خود یک وب سایت برای خود بسازید. ساخت وب سایت با گوشی در مدت زمان کوتاه و با هزینه کم، به همین سادگی!

امروزه گوشی هوشمند به ابزاری تبدیل شده است که همه در اختیار دارند. به همین دلیل، افراد بیشتری از تلفن همراه خود برای مشاهده وب سایت ها در اینترنت استفاده می کنند. به دلیل هیچ محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد، تقریبا تمامی کارهای مربوط به فضای مجازی از طریق این موبایل انجام می شود. این مشکل شرایطی را ایجاد کرده است که طراحان وب سایت یا کسانی که به فکر داشتن یک وب سایت هستند یک وب سایت راه اندازی می کنند ( portal.ir/website) خود را از طریق تلفن به دلیل مزایای فراوان آن.

آیا می توان با گوشی وب سایت ساخت؟

در ابتدا ممکن است فکر کنید که ساخت یک وب سایت با تلفن غیرممکن است. این تفکر در بین اکثر مردم بسیار رایج است. حتما دیده اید که برای ساخت وب سایت به یک شرکت طراحی سایت یا افراد فعال در این زمینه مراجعه می کنند و یا خود فرد دوره آموزشی طراحی سایت می گذراند. در این صورت آنها وب سایت را با استفاده از کامپیوتر و زبان های برنامه نویسی خواهند ساخت.

همانطور که می دانید دنیای فناوری که طراحی وب سایت یکی از زیر شاخه های میلیونی آن است، بسیار بزرگ است. فناوری هایی که در این زمینه وجود دارد، به صورت آنی تغییر می کنند و تکامل می یابند. امروزه تکنولوژی در حال پیشرفت است تا تمام جنبه های زندگی را تا حد امکان ساده کند.

ساخت وب سایت نیز از این قاعده مستثنی نیست. همانطور که گفته شد و می دانید طراحی سایت توسط خودتان با نوشتن آن همه کد برنامه نویسی روی کامپیوتر کار چندان آسانی نیست و نیاز به افراد ماهر در این زمینه دارد. برای آن دسته از افرادی که می خواهند وب سایتی برای کسب و کار خود بدون هیچ پیشینه ای از این دانش ایجاد کنند، امری بدیهی است.

تکنولوژی امروز راه حلی را ارائه کرده است که نه تنها بدون هیچ پیش زمینه ای از دانش برنامه نویسی; در عوض، بدون نیاز به استفاده از کامپیوتر، می توانید وب سایت خود را تنها با تلفن همراه در دست داشته باشید.

چرا ساخت یک وب سایت با تلفن به یک گزینه مناسب تبدیل شده است؟

هنوز هم هستند افرادی که کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ ندارند و تنها وسیله هوشمندشان تلفن همراهشان است. طبیعی است افرادی که قصد دارند در خانه شروع به کسب درآمد کنند، از یک طرف نمی توانند هزینه زیادی را برای لپ تاپ بپردازند تا نحوه ایجاد وب سایت را یاد بگیرند. از طرفی قیمت طراحی وب سایت برون سپاری نیز برای آنها بالاست. تنها گزینه آنها استفاده از تلفن است.

گرفتن عکس و ویرایش آنها با استفاده از اپلیکیشن های ساده و متنوع موجود، تایپ محتوا، پاسخگویی و مدیریت شخصی در هر زمان و مکان از مواردی است که در طول زمان برای وب سایت خود نیاز دارید. زیرا کار با تلفن برای اکثر افراد آسان است. در نتیجه ایجاد وب سایت با گوشی می تواند برای آنها در اولویت باشد.

ایجاد وب سایت با تلفن / ساده ترین و سریع ترین راه برای ایجاد وب سایت

راه حل هایی برای ساخت وب سایت با گوشی هوشمند

با استفاده از برنامه های کاربردی

با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید گزینه های مختلف ارائه شده برای ایجاد وب سایت با گوشی را مشاهده کنید. استفاده از اپلیکیشن های مختلفی که توسعه یافته اند یکی از راه حل هایی است که می توانید از آن بهره مند شوید. اما مشکل اینجاست که این اپلیکیشن ها نمی توانند ویژگی های حرفه ای که یک وب سایت با دانش کدنویسی ارائه می دهد را داشته باشند.

یکی از محدودیت های این اپلیکیشن های موبایل این است که شما فقط می توانید از امکانات اولیه ای که به صورت رایگان ارائه می کنند استفاده کنید. برای استفاده از سایر عملکردهای لازم برای توسعه وب سایت، باید نسخه پولی آنها را دریافت کنید.

با این حال، اگر شما انتظار یک وب سایت ساده و شخصی را دارید که در آن تنها بتوانید فعالیت های ساده و روزمره را انجام دهید، این اپلیکیشن ها پاسخگوی نیاز شما خواهند بود. به عنوان مثال، برای طراحی یک فروشگاه اینترنتی ( https://www.portal.ir/ecommerce) خود این گزینه اصلا نمی تواند به شما کمک کند.

سازنده وب سایت

یکی دیگر از راه حل های بسیار موثر و کاربردی که به شما پیشنهاد می شود استفاده از سرویس سایت ساز است. با استفاده از وب سایت هایی که خدمات سازنده وب سایت را ارائه می دهند مانند سایت ساز پرتالشما امکانات لازم زیادی خواهید داشت که برای هر نوع وب سایتی باید به راحتی در گوشی شما وجود داشته باشد. کار با سرویس سایت ساز مانند طراحی یک وب سایت حرفه ای با گوشی هوشمند بدون داشتن دانش برنامه نویسی است.

ویژگی های سایت ساز پرتال در طراحی سایت موبایل

سایت ساز پرتال با ارائه انواع قالب های مناسب برای هر نوع وب سایتی که می خواهید با گوشی خود بسازید، انتخاب های زیادی برای داشتن یک وب سایت زیبا و کاملا کاربردی ایجاد کرده است. این امر تنها با ثبت نام در پورتال و بهره مندی از خدمات رایگان و ساده آن انجام می شود. می توانید با کمترین هزینه ساخت وب سایت را با تلفن همراه تجربه کنید.

یکی از ویژگی های دیگری که برای ایجاد یک وب سایت موبایل ضروری است، حالت واکنش گرا است. با توجه به تفاوت ابعاد صفحه نمایش گوشی و کامپیوتر، احتمال به هم ریختگی نمایش المان های سایت وجود دارد. سایت ساز پرتال نیز با داشتن گزینه ریسپانسیو برای طراحی موبایل به فکر رفع این مشکل افتاده است.

در حال حاضر می توانید با مراجعه به سایت www.portal.ir یا تماس با شماره 02163404 (پسوند 2) با تلفن خود به سایت خود دسترسی پیدا کنید. طراحی سایت آنلاین با پورتال انجام دادن.

این مطلب یک آگهی است و خبرگزاری آنلاین درباره محتوای آن نظری ندارد.

دکمه بازگشت به بالا