ورزشی

ستاره شهرداری گرگان مقابل شیمیدر چه گفت؟

مهاجم تیم شهرداری گرگان گفت: در آخرین دقیقه کوارتر چهارم تمرکزمان را از دست دادیم اما در ادامه بازی را کنترل کردیم.

به گزارش آپارات نیوز، سجاد قبول کرد، مهاجم تیم بسکتبال شهرداری گرگان که مقابل شیمیدر عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشت و بیست و چهارمین بازیکن برتر زمین شد، درباره غیبت خود در بازی اول گفت: نظر کادر فنی محترم است. و من معتقدم که بازیکن باید بهترین عملکرد را داشته باشد. خدا را شکر امروز به تیم کمک کردم و بازی را بردیم.

وی درباره بازگشت شیمیدر به بازی در کوارتر آخر و تمدید این بازی به وقت اضافه نیز گفت: تیم شیمیدر یکی از بهترین های ایران است که کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد. بازیکن خارجی آنها یکی از بهترین بازیکنان خارجی است که به ایران آمده است. متاسفانه در آخرین دقیقه کوارتر چهارم تمرکز خود را از دست دادیم و بازی به وقت اضافه کشیده شد.

اکسپ اضافه کرد: غیبت محمد جمشیدی در وقت اضافه به دلیل پنج خطا، کمی کار را برای ما سخت کرد اما خوشبختانه توانستیم بازی را کنترل کنیم و دومین پیروزی را کسب کنیم.

وی درباره رابطه خوبش با مهران حاتمی نیز توضیح داد: آقای حاتمی به گردن من حق پدری دارد و من واقعا دستشان را می بوسم. بازی سوم قطعا بازی سختی است اما برای برد به میدان می رویم.

ستاره شهرداری گرگان در دومین بازی مرحله نیمه نهایی مقابل شیمیدر درباره وضعیت بدنی بازیکنان گرگان نیز گفت: می دانید تیم ما یک ماه زودتر از همه تیم ها تمرینات خود را آغاز کرد و از نظر بدنی بسیار خوب هستیم. اگر خدا بخواهد با ریکاوری خوبی برای بازی سوم آماده می شویم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا