عمومی

سربازان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در استان بوشهر تجلیل شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

در … رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شنبه شب در مراسم تجلیل از مدافعان سلامت در استان بوشهر گفت: ما دارای یک واکسن برای درمان کرونا ما از طریق معنوی به بیماران که به ما کمک کند.

سعید کشمیری خطاب به وزرای مذاکرات بیان کرد: از شما ما بپرسید ما برکت و رحمت خود محروم نکنید برای پرستاران و کارکنان و درمان و بیماران روحانی پیام ارسال کنید.

محلی واعظ وزرای محراب در حالی که قرائت صلوات خاصه امام رضا همانطور که عنوان می گوید: ما به همراه وزیران پناهگاه برای تبریک و قدرت خدا برای خدمت به کسانی که در واقع رزمندگان در خط مقدم این جهاد سلامت است و به عنوان یک نتیجه از ویروسی که جهان و کشور ما درگیر آن است که به دلیل تلاش های جهادی باعث شود که شما در حال است که ما امروز امن به شما خدمت می کنند خداقوت با عرض میکنم.

در پایان رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پزشکان و پرستان و مدافعان بهداشت و درمان حاضر در جلسه با اهدای هدیه insluitend n قطعه فرش خوشا به پناهگاه آمده و نشان دادن پرچم ایران در سینههایشان نصب شد.

در مورد اهدای نمک متبرک حرم امام هشتم به مخاطبان و اجرای ابعاد اجتماعی حج توسط یکی از وزرای … دل دوستداران اهلبیت (P) ارسال امامزاده علی ابن موسیالرضا (P) شد.

دکمه بازگشت به بالا