ورزشی

سرخابی‌ها راضی از تساوی/ دربی 97 برنده نداشت

به گزارش آپارات نیوز؛ حساس ترین دیدار هفته هشتم بیست و یکمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر از ساعت 16:15 امروز شنبه 4 آذرماه تا حکم موعود بنیادی فر بین تیم ها استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران این نشست را با قرعه کشی بی هدف تمام شده.

استقلال هجومی را آغاز کرد و اشتباهات پرسپولیسی ها باعث شد تا حریف از همان ابتدا موقعیت بگیرد. گام به گام پرسپولیس با طراحی حملات از جناح راست روی دروازه حریف خطرناکی را نشان داد. در دقیقه 11 ضربه سر زستد از کنار دروازه به بیرون رفت. 14 دقیقه بال حسین حسین زاده استقلال او در موقعیت تک به تک با لک قرار گرفت که کمک داور او را آفساید اعلام کرد. فرهاد مجیدی وی به شدت به این تصمیم اعتراض کرد. کامیابی نیا پس از یک شیرجه خشن و تاسف بار تا اخطار اول در دقیقه 23 کارت زرد گرفت. بازی بودن. پس از اشتباهات متعدد بازیکنان برای ارسال پاس، شرایط مناسبی شکل نگرفت و تیم ها با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

67

در نیمه دوم و در دقیقه 47 ضربه سر وحید امیری مقابل قفس شش متری در چارچوب استقلال قرار نگرفت و به بیرون رفت. در دقیقه 50، Mehdi Torabi از Esthhlal میتونست اختلاف رو بیشتر کنه، اما ضربهی او که از سمت چپ زده شده بود از بالای دروازه به بیرون رفت. بر اثر اشتباه مدافع چپ در دقیقهی 55 بازی، Persepolis فرصت پیدا میکنه که دروازبان میهمان رو پشت سر بگذاره و یک گل دیگه برای تیم مهمان اضافه میکنه. در دقیقه 62 امیری با پاسخ خوب حسینی از بالای محوطه جریمه استقلال به عیسی آل کثیر فرستاده شد. در دقیقه 88 ارسال توپ از مقابل محوطه جریمه پرسپولیس با برخورد زستد و فرجی همراه شد و این دو بازیکن زمین خوردند و توپ از جلوی دروازه رد شد، اما داور خطای پنالتی را باور نکرد که با اعتراض نیمکت نشینان استقلال همراه شد. برای تقسیم امتیازات در شهرآورد 97 اتفاق خاصی نیفتاد.

داور: بنیاد موعود

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی (74- آرش رضاوند)، مهدی مهدی پور، کوین یمگا، جعفر سلمانی، رودی زستاد (89- ارسلان مطهری)، محمد دانشگر – رضا آذری (67) حسین حسین

سرمربی: فرهاد مجیدی

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، امید عالیشاه (90+1- حامد پاکدل)، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا، مهدی شیری، وحید امیری، عیسی آل کثیر (78- ​​مهدی عبدی) و سعید آقایی

سرمربی: یحیی گل محمدی

دکمه بازگشت به بالا