فرهنگ و هنر

سریالی که دست ترامپ را قبل از انتخابات رو می‌کند

این مجموعه جدید براساس خاطرات مدیر سابق FBI ساخته شده است که قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نمایش داده می شود و ناگفته ها را بیان می کند.

در پی ناآرامی های اخیر در ایالات متحده و تقریباً دو ماه قبل از انتخابات که دونالد ترامپ و جو بایدن با یکدیگر رقابت می کنند ، سریال “قانون کمدی” قبل از انتخابات پخش می شود تا برای اولین بار واقعیت هایی را برای عموم فراهم کند .

“هر کجای دنیا که باشید ، فقط نیمی از داستان را می دانید …”؛ این آغاز هیجان انگیز پیش نمایش یک سری جدید است که واقعیت های رابطه دونالد ترامپ با گیز کومی – مدیر سابق FBI (دفتر تحقیقات فدرال) – و تفاوت بین آنها را به تصویر می کشد.

این مجموعه وقایع انتخابات 2016 و قبل از آن را به دقت بررسی کرد. پیش نمایش این مجموعه فضای اضطراب آور آن زمان و درگیری ترامپ و کومی را نشان می دهد.

در تیزر این سریال ، اندرو مکابی رئیس سابق FBI به همکاران خود می گوید: 15 روز تا انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است. ما باید 349 ایمیل را بررسی کنیم تا بفهمیم از هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری اتهاماتی وارد شده است یا خیر.

همچنین بخشهایی از این تیزر نشان می دهد که ترامپ کومی را به پیروزی فراخوانده و او را به کاخ سفید دعوت کرده تا به او و FBI اطمینان خاطر دهد. اما پس از آن روابط تیره و تار میان کومی و ترامپ پدیدار می شود.

این سریال براساس دفترچه خاطرات جیمز کومی ، یک وفاداری بالاتر: حقیقت ، دروغ و رهبری ساخته شده است. در این کتاب ، جیمز کومی ، رئیس سابق FBI ، چالش هایی را که در طول زندگی و دوران تصدی خود در این سازمان تجربه کرده و رابطه اش با ترامپ را شرح می دهد.

سریال “قانون کومی” در دو قسمت از شبکه “Showtime” پخش می شود. این سریال چهار ساعته در تاریخ 27 و 28 سپتامبر پخش می شود. یعنی زمانی که تنها 6 هفته به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده است.

در ابتدا پس از انتخابات پخش می شد ، اما بیلی ری کارگردان سریال می خواست کارهای خود را قبل از انتخابات نشان دهد.

جیمز دانیل که برای بازی در نقش کمی ، مایکل کلی ، بن کینگزلی و برندان گلیسون در نقش دونالد ترامپ برنده جایزه امی شد ، در فیلم “قانون کمی” بازی می کند.

این سریال توسط بیلی ری کارگردان آمریکایی نوشته و کارگردانی شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا