ورزشی

سعید معروف و یارانش بدون شکست در مرحله گروهی لیگ والیبال چین

تیم دوچرخه موتور در آخرین مسابقات مرحله گروهی لیگ والیبال چین به یک پیروزی آسان دست یافت.

به گزارش آپارات نیوز ، لیگ والیبال چین که به CVL معروف است پس از وقفه ای طولانی ادامه یافت که در آن رقابت اصلی در دور هفتم توسط تیم موتور پکن مقابل گوانگدونگ برگزار شد.

تیم دوچرخه موتور در یک مسابقه قاطع و ساده با نتیجه 3 بر 0 پیروز شدند. سه ست این دیدار با نتایج 25 بر 16 ، 26 بر 24 و 25 بر 20 به سود تیم پکن به پایان رسید.

با این نتایج در گروه A این مسابقات و در مرحله مقدماتی ، تیم موتور موتور موفق شد بدون شکست به مرحله بعدی این مسابقات صعود کند. تیم موتور موتور توانست با 17 امتیاز از گروه خود پیش بیفتد.

سعید معروف ، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که در موتورسیکلت پکن بازی می کند ، در دو ست اول استراحت کرد و در ست سوم وارد مسابقه شد و توانست در این مسابقه برای تیمش یک امتیاز کسب کند.

شاگردان سعید معروف در آخرین مسابقه دور مقدماتی نیز پیروز شدند تا بدون شکست به فاز بعدی صعود کنند. در پایان این مرحله ، چهار تیم از هر گروه به مرحله نهایی لیگ چین صعود کردند و تیم های سوم تا ششم فروردین ماه قرار دارند.

لیگ چین از 16 مارس در Qinhuangdao ، چین آغاز شد. سیزده تیم در مرحله مقدماتی ، در دو گروه A (هفت تیم) و B (شش تیم) شرکت کردند. تیم موتور دوچرخه پکن در گروه A این مسابقات قرار گرفت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا