جامعهکسب و کار برتر

سوالات استخدامی حسابداری با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی حسابدار قوه قضاییه ( سوالات مهم 1400 )

 سوالات استخدام حسابداری قوه قضاییه مجموعه است که در این بخش همکارانمان ویژه آزمون استخدامی قوه قضاییه در سال 1400  تدارک دیده اند. مجموعه نمونه سوالات استخدامی حسابدار قوه قضاییه تمامی بخش های یک مجموعه کاملا استاندارد را دارا می باشد و هر داوطلبینی برای شرکت در آزمون استخدامی به دنبال چنین مجموعه هایی در حال جستجو است. اگر بخواهیم نگاهی اجمالی به بخشی از مجموعه سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه رشته حسابدار کنیم می توانیم به بخش تخصصی سوالات + اصل سوالات پرتکرار و درسنامه های آن اشاره کنیم که مسلما می تواند در بخش تخصصی در این ازمون شما را بی نیاز سازند. حال با ما همراه باشید تا ریز محتویات کامل این مجموعه را برایتان نام ببریم.

منابعی که مجموعه سوالات استخدامی سوالات استخدامی حسابدار قوه قضاییه از آنها گردآوری شده است ….

مجموعه سوالات استخدامی آمار موضوعی قوه قضاییه همانند کلیه بسته های استخدامی این وبسایت از منابع معتبری همچون کتب های درسی دانشگاهی ، جزوات برتر دانشگاهی و یکی از منابع بسیار مهمی که دست یافتن برای داوطلبین به آنها کار بسیار سخت و نشدنی است یعنی دست یافتن به اصل سوالات تخصصی آزمون های استخدامی ادوار گذشته این عنوان شغلی . ما سعی کرده ایم تا در این بسته از اصل نمونه سوالات استخدامی کارشناس آمار موضوعی قوه قضاییه هم استافده بسیاری زیادی کنیم تا هر داوطلب با مطالعه آن بتواند با نحوه سوال دهی آشنایی لازم را کسی کرده و آزمونی سرسار از موفقیت را پشت سر بگذارد.

محتویات کامل مجموعه سوالات استخدامی حسابدار قوه قضاییه ایران سوال

سوالات استخدامی حسابدار قوه قضاییه ( بخش تخصصی + پاسخنامه )

 • سوال تخصصی اصول حسابداری 1 و 2 ( 780 عدد ) پاسخ تستی تشریحی
 • سوال تخصصی حسابداری دولتی ( 105 عدد )
 • سوال تخصصی بودجه ( 150 عدد )
 • سوال تخصصی قانون محاسبات ( 95 عدد )
 • سوال تخصصی مدیرت مالی ( 261 عدد )

سوالات استخدامی حسابدار قوه قضاییه ( بخش عمومی + پاسخنامه تستی )

 • ۵۷۵سوال زبان و ادبیات فارسی
 • ۷۱۵سوال معارف اسلامی
 • ۶۱۵سوال هوش و استعداد
 • ۵۱۰سوال مهارت های هفت گانه کامپیوتر
 • ۵۱۵سوال زبان انگلیسی
 • ۵۷۵سوال اطلاعات عمومی

سوالات استخدامی حسابدار قوه قضاییه ( بخش عمومی + پاسخنامه تشریحی )

 • ۱۵۶سوال زبان انگلیسی
 • ۱۲۰سوال ادبیات فارسی
 • ۱۲۰سوال معارف

جزوات عمومی استخدامی حسابدار قوه قضاییه

 1. جزوه زبان و ادبیات فارسی ( ۹۷صفحه )
 2. جزوه احکام و معارف اسلامی( ۱۶۷صفحه )
 3. جزوه مهارت های هفت گانه ICDL ( ۱۵۵صفحه )
 4. جزوه زبان انگلیسی (گرامر،واژگان،درک مطلب و …) ( ۱۳۷صفحه )

اصل دفترچه سوالات فراگیر دستگاههای اجرایی / مناسب برای آزمون استخدامی حسابدار قوه قضاییه + پاسخ تشریحی

 1. اول / خرداد۹۴
 2. سوالات استخدامی فراگیر دوم / اسفند۹۴
 3. سوالات استخدامی فراگیر سوم/ آبان۹۵
 4. سوالات استخدامی فراگیر چهارم / شهریور۹۶
 5. سوالات استخدامی فراگیر پنجم / تیر۹۷

نتیجه گیــری در خصوص مجموع سوالات استخدامی حسابدار قوه قضاییه

همانطور که مشاهده کرده اید ما در این مجموعه هیچ چیز را از قلم نینداختیم و معتقدیم که هر داوطلب با مطالعه این مجموعه بصورت کاملا دقیق می تواند کلیه نیاز های علمی برای شرکت در آزمون استخدامی قوه قضاییه را به راحتی هر چه تمام تر برطرف کند . مطالعه همین مجموعه بصورت کاملا دقیق و با این حجم از نمونه سوالات و جزوات استخدامی و اصل دفترچه ها خود به تنهایی زمان زیادی را خواهد برد پس مطمئن باشید که این بسته می تواند کمک کننده شما عزیزان در این آزمون باشد.

توجه به کیفیت محصول استخدامی کارشناس آمار موضوعی قوه قضاییه در نهایت موفقیتتان را تضمین خواهد کرد

باید چه محصولی را برای قبولی در آزمون استخدامی قوه قضاییه دریافت و مطالعه کنید که در این راه آسیب نبیند و از اصل گمراه نشوید؟ انتخاب یک محصول کمک آموزشی مناسب که مطابق با اصول و استاندارهای متخصصین باشد، کار راحتی نیست. یافتن منبعی که هم معیارهای آموزشی مدنظرتان را داشته باشد و هم شما را از موفقیت در آزمون پیش رو مطمئن سازد. به کمک این مجموعه از ابتدا تا انتها می توانید انتخاب‌ های درست تر و آگاهانه تری در مورد ابزارهایی که در طول گذر از این مسیر به آن نیاز دارید را داشته باشید، پس خواندن آن تا انتها را به هیچ عنوان از دست ندهید.

یکی از سؤالاتی که ذهن بسیاری از داوطلبین را برای استخدام و اشتغال در رشته‌ی مربوطه را به خود مشغول کرده، این است که برای موفقیتشان در محیط خانه چه کارهایی می توانند انجام دهند؟ از این‌ رو چنانچه قصد دارید با روش های ایجاد موفقیت آشنا شوید تا پایان این بخش همراه ما باشید. محصولی دارای کیفیت است که تمامی ابعاد تشکیلی آن طبق استانداردهای موجود پیش رفته باشد. برای آزمایش این موضوع اساتید برتر دانشگاهی را از چند استان در سراسر ایران عزیزمان به همکاری فرا خواندیم و با کمک کارشناسانی که با تیم ایران سوال همکاری داشتند به بررسی ابعاد آن پرداختیم و در نهایت با گذر از مراحل زیادی طی روزهای کاری فعالانه به نتایج مطلوبی از کتب درسی دوران تحصیلی و جزوات دانشگاهی رسیدیم که آنها را به همراه اصل سوالات پر تکرار آزمون استخدامی در سال های گذشته در این پکیج قرار دادیم که به جرات کیفیت آن را تضمین می کنیم.

با رعایت این نکات به موفقیتی تضمینی برسید! (ویژه داوطلبین آزمون استخدامی قوه قضاییه)

به هدفتان متعهد باشید. باید بدانید که چه اندازه نسبت به هدفتان متعهد هستید؟ اینکه به هدفتان راه پیدا کنید چه میزان برایتان حائز اهمیت بوده؟ برای تحقق آرزوهایتان حاضرید چه چیزهایی را قربانی کنید؟ اگر نسبت به اهداف تان متعهد بودید، اطمینان داشته باشید انگیزه نیز در پی تعهد ایجاد خواهد شد و همین امر مسیر موفقیت را برایتان هموار خواهد کرد.

 • به دنبال کسب علم باشید. اگر به دنبال کشف مطالب و منابع جدید و معتبر باشید و روی پیشرفتتان متمرکز شوید قطعاً نتیجه مطلوبی عایدتان خواهد شد.
 • خود را از حواشی دور کنید. بی شک افکار زیادی را در سر می پرورانید که نیازمند تحقق آنها هستید، ولی حالا که در پی استخدامی حتمی هستید، همین یک فکر را از میان تمام افکار بیرون بکشید و تنها روی آن تمرکز کنید و از حواشی فاصله بگیرید.
 • از قوه تخیلتان بهره ببرید. بعد از خلاصی از شر افکار مزاحم نوبت قوه تخیل است که با استفاده از آن و بره بردن از جملات مثبتی همانند (من موفق می شوم- من از پسش بر می آیم و …) می توانید انرژی خود را افزایش دهید.
 • زود خسته نشوید. اگر دیدید تلاشتان شما را به نتیجه‌ی دلخواهتان نرسانده مجدد تلاش کنید و راه های دیگری را برای افزایش سطح آمادگی خود امتحان کنید.
 • مواردی که موجب عدم تمرکزتان می شود را شناسایی کنید. مسائل اصلی و بیهوده را از هم بشناسید و بدانید زمانی که در اختیار شماست ارزشمند است و باید به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید.
 • برنامه ریزی درستی را ایجاد کنید. باید بدانید که برای بهبود شرایط و رسیدن به موفقیت نیاز است تا چه گام هایی را بردارید.
 • به اندازه کافی استراحت کنید. در برنامه‌ی خود برای بازگردانی انرژی به ذهنتان زمان استراحت کافی بگنجانید.

هدف ما همیشه حمایت از جایگاه ویژه‌ی داوطلبین بوده و در همین راستا هم خدمت رسانی می کنیم. امید بر این است که با رعایت یکایک این نکات کارآمد به رتبه‌ای مطلوب در آزمون استخدامی کارشنسا آمار موضوعی قضاییه برسید.

کتاب استخدامی حسابدار قوه قضاییه

ریز محتویات بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی حسابدار قوه قضاییه را در قسمت بالا مشاهده کردید و از منابع موجود در آن آگاهی لازم را کسب کردید. قطعاً دریافتید که این محصول کمک آموزشی دقیقاً همان چیزی است که انتظارش را داشتید. چرا که تمامی موارد اعم از اعتبار مطالب قرار داده شده، رعایت اولویت های درسی، استاندارد بودن محتوای محصول، حفظ کیفیت و کاربرد، ایجاد ترتیب منظم و همچنین همگام سازی دقیق زمان آماده شدن تا برگزاری آزمون، مورد توجه همکاران ما در تیم تخصصی ایران سوال قرار گرفت و با رعایت تمامی این نکات محصولی ارزشمند را تقدیم شما عزیزان کرده ایم.

حال بعضی از داوطلبین به هر دلیلی بعد از دریافت این مجموعه نیازمند چاپ قسمت های مختلفی از آن هستند که قطعا انجام آن با عنوان پرینت، هزینه بردار است و همچنین مقداری از زمانی که میشد صرف مطالعه‌ای مفید شود، از دست می رود. اما نگران نباشید، برای این امر هم چاره اندیشی کرده ایم و کتاب استخدامی کارشناس آمار موضوعی را با مبلغی ویژه برای این دست از کاربران همراه ایران سوال قرار داده ایم که به راحتی می توانید با تماس با بخش پشتیبانی مجموعه سوالات استخدامی حسابدار قوه قضاییه را به عنوان کتاب استخدامی سفارش دهید

تحریریه آپارات نیوز

خبرنگار اقتصادی با تحلیل تأثیرات تجارت جهانی و تغییرات سیاست‌های تجاری.
دکمه بازگشت به بالا