استانها

سومین فصل از ویژه برنامه «تشرف» روی آنتن می رود

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از قم ، مجید صفری تهیه کننده ویژه برنامه “تشرف” قم اظهار داشت: این ویژه برنامه با مشارکت موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی و گروه آموزشی شبکه یک سیما تهیه شده است.

وی تصریح کرد: ویژه برنامه “تشرف” از روز شنبه 12 تا 26 مهرماه مصادف با سالروز شهادت حضرت هر روز از ساعت 18:10 تا 19:00 در صحن منور رضوی از شبکه یک سیما به صورت زنده پخش می شود رضا (ع).

صفری خاطرنشان کرد: سومین ویژه برنامه “تشرف” با اجرای سید محمدرضا حسینیان و با حضور هنرمندان و چهره های ارزشمند و ملی و همچنین کارشناسان مذهبی پخش می شود.

تهیه کننده ویژه برنامه “تشرف” اظهار داشت: این برنامه به بررسی نقش امام رضا (ع) در زندگی شخصی بهترین هنرمندان و شخصیت های کشور در 20 قسمت و همچنین احساس بازدید از بارگاه آسان ثامن الحجج ( مانند).

وی بیشتر مخاطبان برنامه بازدید را جوانان عنوان کرد و ادامه داد: ارتباط با مخاطبان از طریق سامانه پیامکی 3000014 ، زیارت نمایندگی و برقراری ارتباط تصویری از دیگر محورهای این ویژه برنامه است ؛ مخاطبان می توانند پیام های خود را در این سیستم ارسال کنند.

صفری همچنین خاطرنشان کرد: فصل اول برنامه تشرف همزمان با دهه کرامت با اجرای سید کاظم احمدزاده پخش شد و فصل دوم این ویژه برنامه در دهه استانی با اجرای سید محمدرضا حسینیان پخش شد.

وی ادامه داد: بیش از 50 هنرمند از اقشار مختلف در دو فصل گذشته این ویژه برنامه مهمان ما بودند و با مردم درباره نقش امام رضا (ع) در حوادث و موفقیت های زندگی شخصی وی صحبت کردند. “

تهیه کننده ویژه برنامه “تشرف” با اعلام اینکه در ایام اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر با شعار “در پناه امام رضا (ع)” میهمان خانه های مردم و هموطنان هستیم ، گفت: این ویژه برنامه بعد از ماه صفر هر چهارشنبه به هوا می رود.

IMG-20201001-WA0008

دکمه بازگشت به بالا