ورزشی

سومین پیروزی فولاد سیرجان و صعود به جمع چهار تیم برتر والیبال آسیا

به گزارش شفاف ، بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا به میزبانی تایلند برگزار می شود و تیم والیبال فولاد سیرجان در سومین دیدار خود مقابل العربی قطر به میدان رفت و با نتیجه 3-1 به برتری رسید.

این رقابت حساس در چهار ست با نتایج 25 بر 23 ، 22 بر 25 ، 25 بر 16 و 25 بر 18 به سود دانش آموزان رضایی به پایان رسید.

در این مسابقات نماینده والیبال ایران با سری اولیه بهبودی ، تشکری ، جلوه ، خانی ، قلی زاده ، کاظمی و حیدری با نماینده قطر روبرو شد و برنده شد. فولاد سیرجان با این پیروزی 9 امتیاز در گروه خود کسب کرده و صعود در نیمه نهایی و چهار تیم برتر را تأیید می کند.

تیم فولاد سیرجان که در اولین و دومین دیدار خود در مرحله گروهی این رقابت ها ، تیم فیلیپین که با نتیجه 3 بر صفر فیلیپین و تیم ازبکستان را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد ، فردا (سه شنبه) در آخرین رقابت خود در این مرحله مقابل Damund Kos تایلند برو.

در پایان مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا ، تیم های اول و دوم دو گروه (چهار تیم) به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند تا برای مقام های اول تا چهارم رقابت کنند.

تیم های سوم و چهارم دو گروه مقدماتی نیز پس از این مرحله برای کسب مقام های پنجم تا هشتم با هم رقابت خواهند کرد و تیم های پنجم دو گروه برای کسب مقام نهم یک مسابقه انفرادی برگزار می کنند.

دکمه بازگشت به بالا