ورزشی

سپاهان بازی سختی مقابل ما دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، غلامرضا عنایتی به دلیل تاخیر انداختن او دو ساعت مانده به بازی با سپاهان در پیامی تصویری در این باره در نشست خبری حاضر نشد خداحافظ وی گفت: فکر می کنم سپاهان بازی سختی مقابل ما دارد که یکی از بهترین ها و ارزشمندترین هاست بیشترین ما با تیم های لیگ برتری بازی می کنیم.

وی افزود: بازی با سپاهان بسیار سخت است اما امیدواریم مانند دو بازی قبل مقابل سپاهان خوب بازی کنیم، درست است که تیم ما با وجود شکست دو بازی خوب انجام داد و سعی کردیم زیبایی فوتبال را به نمایش بگذاریم. “

سرمربی تیم فوتبال هواداران ادامه داد: فکر می کنم در دو بازی اخیر تا حدودی توانسته ایم درخشش فوتبال را به نمایش بگذاریم، می دانیم که سپاهان تیم قدرتمندی است.

وی در خصوص حضور محرم نویدکیا روی نیمکت سپاهان تصریح کرد: سپاهان مربی جوانی دارد که در تیم ملی و سپاهان خوش درخشیده و از افتخارات اصفهانی است.

عنایتی با اشاره به صحبت ها و تمجیدهای نویدکیا از تیم، افزود: محرم باحال است، به گفته کارشناسان و دوستانم می دانم فوتبالدوستان خوب بازی می کنند اما دوست داریم بعد از ارائه فوتبال خوب نتیجه بگیریم، چون فکر می کنم وقتی بازی می کنی. فوتبال خوبی است، اما به این نتیجه نخواهید رسید که بیهوده انجام داده اید.

وی افزود: از لیگ یک به لیگ برتر آمده ایم و فضا تغییر کرده است و باید به بچه ها زمان داد تا با این شرایط سازگار شوند. خارق العاده من اعتماد به نفس دارم و امیدوارم با فوتبال خوب شروع کنیم.

سرمربی تیم فوتبال هواداران درباره احتمال جذب بازیکن جدید به این تیم گفت: بعد از اینکه به لیگ برتر صعود کردیم، به نظر من چند بازیکن جذب کردیم و لیستی را برای جذب به باشگاه ارائه کردیم که این فهرست ما می خواهیم به این لیست اضافه کنیم. احساس راحتی می کنم.

وی درباره هدف تیم هواداران در فصل آینده گفت: وقتی تیمی از لیگ یک سطح جدیدی را تجربه می کند در 9-8 هفته اول با چالش مواجه می شود که این اتفاق در تیم های با وضعیت مالی خوب نیز رخ داد. به همین دلیل ما یک هدف داریم.” بیایید برای اولین فصل در لیگ بمانیم و در سال های آینده به چشم اندازهای بالاتری برسیم.

دکمه بازگشت به بالا