اقتصادی

شاهد رویکردی جهادی در ایران خودرو هستیم/ ضرورت اصلاح نظام قیمت گذاری خودرو

به گزارش خبرگزاری آذربایجان به گزارش اکوپرس ، محمد حسین در بازدید از شرکت ایران خودرو و در دیدار با مدیرعامل این شرکت به فروزان آنلاین گفت: ‘تفاوت قیمت گذاری برای ورودی ها و محصولات تولیدی شرایط را برای ضرر و زیان شرکت های تولید کننده خودرو فراهم می کند. “
وی افزود: خوشبختانه در شرایط فعلی شاهد رویکرد جهادی در مجتمع ایران خودرو هستیم و آمارهای موجود اقدامات و سیاست های مناسب را در این مجموعه طی جهش تولید تایید می کند.
معاون وزیر دارایی ، پشتیبانی و مهندسی عمران قوه قضاییه ادامه داد: “رشد تولید در بخشهای مختلف و همچنین اقدامات انجام شده برای توسعه محصولات در شرکت ایران خودرو در شرایطی انجام شد که شاهد افزایش تحریمها و هدف ناامیدکننده دشمن برای جلوگیری از صنعت خودرو. “ما قبلاً به ایران بوده ایم.
فروزان آنلاین تأکید می کند: عصیان علیه واحدهای تولیدی و پیگیری مشکلات و رفع موانع و پشتیبانی واحدهای صنعتی در کشور به عنوان یکی از ظرفیت های معلق و شرایط و امکان ایجاد مشاغل مناسب در کشور را ارائه می دهد که در طی دو سال گذشته حضور آقای رئیسی در دادگستری ، در دستور کار ویژه قرار گرفت.
معاون وزیر دارایی ، پشتیبانی مدنی دادگستری گفت: در راستای این هدف تلاش شده است تا تمام موارد مربوط به دادگستری در این زمینه شمارش شود و موانع یکی یکی برطرف شود.
رفع موانع تولید مهمترین نگرانی صنعت خودرو است
فرشاد مقیمی با اشاره به هدف افزایش تولید گفت: اگر رشد 35 درصدی تولید در سال 1999 را نسبت به سال قبل در ایران خودرو در نظر بگیریم روند صعودی تولید در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به برنامه های شرکت ایران خودرو در خصوص توسعه پروژه های جعبه دنده گفت: برای اولین بار جعبه دنده شش سرعته در ایران خودرو طراحی شده است که تأثیر عمده ای در کاهش مصرف سوخت محصولات خواهد داشت. ”
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: از سپتامبر سال جاری جعبه دنده نیمه اتوماتیک آماده تولید می شود ، هرچند طراحی این گیربکس مبنای طراحی یک سکوی ملی برای سال های آینده است.
وی تأکید می کند: “کاهش ارزش گذاری محصولات در سال 1400 دقیقاً مانند سال گذشته پیگیری می شود و در این راستا کاهش 133 میلیون یورویی هدف گذاری شده است.”
مقیمی تأکید می کند: با رفع موانع موجود و حمایت از بخشهای مختلف می توان برای رشد کمی محصولات و افزایش کیفیت و ارائه محصولات جدید در این شرکت در سال 1400 هدف گذاری کرد.
وی افزود: موانعی در دستیابی به اهداف تولید وجود دارد که لازم است با تصمیم گیری مناسب و حمایت از نهادهای ذیربط و از بین بردن آنها ، نگرانی های موجود در مورد حفظ رونق تولید برطرف شود.

223227

دکمه بازگشت به بالا