استانها

شرکت آریان فولاد اکسیژن مورد نیاز واحدهای درمانی استان قزوین را تامین می کند

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از قزوین ؛ حمید وطن دوست ، مدیر تضمین کیفیت و روابط عمومی شرکت نورد آرین فولاد در گفت وگو با خبرگزاری آپارات نیوز ، با اشاره به شرایط سخت هموطنان در پنجمین اوج ویروس کرونا ، اظهار داشت: به نظر می رسد وضعیت کشور و مردم این روزها بسیار سخت تر از دوره های قبلی هستند.

وی افزود: بدون شک ، رعایت پروتکل های بهداشتی انسان یکی از بهترین و م strategiesثرترین استراتژی ها برای مبارزه با گسترش ویروس جهش یافته کرون است. آنها با کروناویروس کشنده سر و کار دارند. این یک مسئله ضروری برای همه نقاط کشور است. “برای ورود به عرصه مسئولیت اجتماعی با تمام قدرت و ظرفیت خود در مبارزه با ویروس کرونا و کمک به کادر پزشکی.

وطن دوست بیان کرد: ریشه کنی ویروس کرونا مستلزم رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری همه بخشها با یکدیگر است و خوشبختانه در استان با ایجاد این تعامل ، شاهد بسیج امکانات برای کمک به بیماران مبتلا به کرونا هستیم.

image_2021_8_18-0_13_51_688_pkR

مدیر روابط عمومی شرکت نورد آرین فولاد یادآور شد: مدیریت این شرکت تولیدی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در راستای مسئولیت اجتماعی و داوطلبانه با مردم و کادر پزشکی بوده و هیچ کمکی را برای تأمین سلامت شهروندان متوقف نکرده است. به

وی گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا ، مدیریت شرکت نورد آرین فولاد از تمام ظرفیت خود برای انجام وظایف دینی ، ملی ، اخلاقی و اجتماعی خود و کمک به مسئولان و اجرای کامل پروتکل های بهداشتی استفاده کرده است. آماده خدمت “

مدیر تضمین کیفیت شرکت آرین فولاد گفت: در حال حاضر تعداد زیادی از بیماران کرونری دچار مشکل و کمبود اکسیژن هستند ، بنابراین با توجه به ظرفیت شرکت آرین فولاد ، ما از تمام تجهیزات برای تامین اکسیژن مورد نیاز استفاده کرده ایم. توسط بیمارستان ها “

وی تاکید کرد: به همه شهروندان اطلاع دادیم که در هر نقطه از استان که بیماران کرونری با مشکل یا کمبود اکسیژن مواجه هستند ، می توانند مستقیماً به شرکت فولاد آرین واقع در محور بوئین زهرا در اشتهارد مراجعه کنند تا اکسیژن مورد نیاز خود را تهیه کنند. یک چهره کاملا رایگان

وطن دوست گزارش داد که اکسیژن شرکت آرین فولاد از کیفیت بالا و خلوص 99٪ برخوردار است و در صورت نیاز مراکز درمانی و بیمارستان ها به اکسیژن ، آمادگی داریم این نیاز را به سرعت برآورده کنیم.

وی گفت: این شرکت با تجهیزات لازم مانند تریلر و مخزن 24 تن آماده خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا است و در حال حاضر روزانه حدود 25 تن تولید اکسیژن این شرکت تحت نظارت مدیریت در اختیار واحدهای پزشکی قرار می گیرد. بحران در استان “.

image_2021_8_17-22_32_4_369_NfN

مدیر داخلی شرکت آرین فولاد یادآور شد: در این شرکت ، در صورت هماهنگ سازی و ایمن سازی زیرساخت ها ، آمادگی داریم اکسیژن لازم را از بیماران در شهر بوئین زهرا در اختیار بیماران کرونا و این بیمارستان شهری قرار دهیم.

وطن دوست بیان کرد: برای جلوگیری از توقف تولید اکسیژن ، قسمتهای مختلف این شرکت در حال کار است و اکسیژن رسانی به بیماران کرونری و واحدهای پزشکی تا عادی شدن وضعیت توسط شرکت آرین فولاد ادامه دارد.

وی یادآور شد: در زمان اعلام قرنطینه ملی و تعطیلی کارخانه به دلیل پیک ، حقوق پرسنل به طور کامل و به موقع و تجهیزات و مخازن ذخیره و تبدیل اکسیژن پزشکی در بیمارستان پرداخت می شد. استان قزوین. خارج از استان به صورت رایگان

وی در بخشی دیگر از سخنان خود در مورد فعالیت خیرخواهانه مدیریت شرکت فولاد آرین در دو سال گذشته گفت: “یکی از نیازهای دوران کرونا تهیه قرص برای دانش آموزان نیازمند برای جلوگیری از پیشرفت تحصیلی پایین و ارائه ابزارهای آموزشی هوشمند. “این دانش آموزان تعدادی تبلت IPAD خریداری و بین دانش آموزان نیازمند توزیع کردند.

مدیر داخلی شرکت آرین فولاد اظهار داشت که قطعی های مکرر برق این واحد تولیدی که بیشتر از سایر واحدها بود باعث شده است که ما کمتر از 20 درصد از ظرفیت خود را کار کرده و تولید کنیم ، اما در این شرایط سخت ما همیشه سعی کرده ایم کمترین کار را انجام دهیم. خسارت وارد شدن به چرخه تولید و کارگران شرکت.

image_2021_8_18-0_14_2_272_k8F

وی افزود: با توجه به پیگیری های اداره سکوت استان ، از مدیریت برق منطقه ای زنجان خواسته ایم تا خدمات رسانی به آرین فولاد را ادامه داده و از وقفه در اکسیژن رسانی به واحدهای پزشکی و بیماران نیازمند جلوگیری کند. ” و از وقفه ها جلوگیری کرده یا میزان وقفه ها را به حداقل برسانید.

میهن پرست آزخارا امیدوار بود با همکاری مسئولان منطقه ای استان برق و زنجان و کاهش خاموشی ها ، روند تولید اکسیژن در شرایط بحرانی کنونی مانند گذشته ادامه یابد و جان بیماران کرونین به خطر نیفتد.

دکمه بازگشت به بالا