استانها

شرکت ایران ترانسفو بزرگترین و موفق ترین شرکت در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق کشور است

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از استان زنجان؛ شرکت ایران ترانسفو یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکتهای حاضر در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت انرژی در کشور است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو در حاشیه این نمایشگاه از تامین بیش از 85 درصد نیاز صنعت برق کشور و صادرات محصولات این گروه صنعتی به بیش از 20 کشور خبر داد.

دکتر. ظهیری گفت: در سال جهش تولید در اردیبهشت ماه سال جاری ، شرکت ایران ترانسفو یکی از 7 شرکت برتر و یک واحد تولیدی نمونه بود که در قالب کنفرانس ویدیویی زیر خاکستر مقام معظم رهبری قرار گرفت.

11

وی افزود: در شهریور ماه سال جاری با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح شرکت ترانسفو ایران ، بزرگترین ترانسفورماتور توان تولید داخل (400 مگاوات آمپر سه فاز) با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی ظاهر شد. نیروهای مسلح.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو همچنین از طراحی ، ساخت و آزمایش موفقیت آمیز 340 کیلوگرم رزین سریال خشک Dietvand ، آخرین تولید این شرکت برای اولین بار و نیاز کشور به واردات این نوع راکتورها خبر داد.

دکتر. ظهیری تولید ترانسفورماتورهای سه فاز ، اجزای عایق بندی ، روغن ترانسفورماتور ، اجزای مکانیکی و الکتریکی و تولید برخی دیگر از اجزای عمده وارداتی تولید ترانسفورماتور را از دیگر افتخارات گروه ایران ترانسفو در خودکفایی صنعت برق کشور عنوان کرد.

10

وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود 5 هزار نفر در هلدینگ این شرکت چند رشته ای با 15 شرکت تابعه مشغول به کار هستند ، اظهار داشت: گروه صنعتی ایران ترانسفو به دلیل افزایش بسیار خوب تولید و فروش در سال جاری ، بیش از 450 نفر. Beinshtë مستقیماً از طریق آزمایش و مصاحبه استخدام شد.

دکمه بازگشت به بالا