استانها

شلیک رعدآسای میری در قلب زردهای زاینده‌رود/ فکری مچ قلعه‌نویی را خواباند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری بورنا ؛ تیم های نساجی سپاهان اصفهان و نساجی مازندران در ورزشگاه نقاش جهان مقابل محمدحسین زاهدی فرد به مصاف هم رفتند که یلوی ها به سه امتیاز بیشتر از رقیب خود مازنی نیاز داشتند.

پس از ارزیابی کوتاه ، در دقیقه 7 ، سید محمد میری با یک شوت سریع و دور از دسترس ، مانند بازی با استقلال ، سه کرنر دروازه سپاهان را به ثمر رساند و دروازه خانه را به طرز تماشایی باز کرد.

این گل برای سپاهان کافی بود که از سمت چپ و راست روی دروازه نساجی مازندران فشار بیاورد ، اما توپ های این تیم نتوانستند راه خود را به سمت دروازه مازان بیابند و به نظر می رسید که یک محکم محکم در آن قرار گرفته است. دروازه نساجی.

البته دانشجویان روشنفکر نیز یک فرصت و نیم و نیم داشتند اما این شانس ها نیز بی ثمر بود ، به طوری که هر دو تیم می توانستند با همان هدف تماشایی به اتاق قفل بروند.

در نیمه دوم حمله سپاهان شدت گرفت و در دقیقه 53 این تیم با یک گل مساوی کرد اما نفوذ شدید سروش رفیعی بعد از یک یا دو با محمد محبی در محوطه جریمه نساجی و پای چپ او به تیر عمودی دروازه شلیک کرد. تیم ضربه خورد و سپس بیژن توپ را به کرنر زد تا زردها همچنان ناکام باشند.

پس از آن ، این علیرضا حقیقی در چند نوبت با بازخورد خوب موفقیت سپاهان را خنثی کرد.

لحظه به لحظه محاصره دانشجویان قلعه نویی سخت تر می شد و پس از چند ثانیه رضا میرزایی دو بار به تیرهای افقی و عمودی دروازه نساجی مازندران برخورد کرد تا سپاهانی بتواند توسط ارتش بلند شود.

در دقیقه 82 ، سپاهان برای چهارمین بار دروازه نساجی را لرزاند و این بار ضربه سر كروش استنلی از روی تیر دروازه برخورد کرد و راهی به سمت دروازه پیدا نکرد.

پس از آن ، حملات سپاهان ثمره نداشته و مقاومت شدید مدافعان ، دروازه بان ها و البته پیکان های دروازه منسوجات باعث شده است که فکری مچ دست قلعه نویی را بخواند و یک مدعی پیشرو برای سهمیه را ایجاد کند. .

کیروش استنلی (سپاهان) و حنیف عمران زاده ، محمد عرفان معصومی (نساجی مازندران) هشدارهای این بازی بودند.

عکس_2020-08-06_21-49-51

سپاهان اصفهان: پیام نیازمند ، محمد طیبی ، مرتضی منصوری ، محمدرضا مهدی زاده ، مهدی ترکمن ، محمد محبی ، سید محمدرضا حسینی (38 – رضا میرزایی) ، سید محمد کریمی ، سروش رفیعی ، ولادیمیر کومان (38 – علی قربانی) ، کیروش استنلی

سرمربی: امیر قلعوانی

منسوجات مازندران: علیرضا حقیقی ، حامد شیری ، مجتبی بیژن ، حسین ماهینی ، مجتبی مامشالی (52- محمدحسین باباگلی) ، سید محمد میری ، محمد عرفان معصومی ، علی اصغر عاشوری ، رحمان جعفری (72- حسین کیانی مقدم) ، حسین زمانی ( 87- ماهان) ، روح الله باقری

سرمربی: محمود فکری

دکمه بازگشت به بالا