حوادث

شناسایی عوامل شهادت محیط‌بان هرمزگانی در کمتر از دو ساعت

آپارات نیوز / هرمزگان فرمانده پلیس استان از شناسایی و دستگیری شکارچیانی متخلف که در کمتر از دو ساعت یکی از محیط بانان وظیفه شناس در بندرلنگه را شکنجه کردند ، خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری صبح امروز (4 شهریور) برای خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام درگیری مسلحانه بین محیط بانان و شکارچیان غیرمجاز ، بلافاصله مأموران به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد که یک تکاور در دیگری با شلیک یک قبضه سلاح شکاری با شکارچیان غیرمجاز زخمی می شود و متأسفانه به دلیل جدی بودن جراحات پس از به بیمارستان اعزام شد. “

سردار جعفری گفت: در تحقیقات اولیه مشخص شد كه قاتل از نزدیكان محیط بان بوده و هنگامی كه این محیط بان وظیفه شناس قصد دستگیری شكارچی غیرمجاز و تحویل وی را به مراجع قانونی داشت ، با او و او درگیر شد. با سلاح شکاری مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: مأموران با کار اطلاعاتی و شگردهای پلیس در ساعات اولیه موفق به دستگیری برادر قاتل و صاحب سلاح غیرقانونی شدند و همچنین پناهگاه مهاجم اصلی را نیز گرفتند. شناخته شده است.

این افسر پلیس ادامه داد: قاتل محیط بان هنگام ورود مأموران به آنجا ، زمینه را تنگ کرد و با تیراندازی به زندگی خود پایان داد.

سرانجام سردار جعفری با اشاره به کشف دو قبضه سلاح غیرقانونی متهم ، خاطرنشان کرد: در این رابطه متهمی که دارای سلاح غیرقانونی است دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی پیشنهاد شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا