اقتصادی

«صرافی رادین» در پنجمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال

به گزارش آپارات نیوز، رویداد ملی ارزیابی تحول دیجیتال مهم ترین رویداد حرفه ای تحول دیجیتال در کشور است که با هدف ممیزی، بازخورد و در نهایت معرفی سازمان های پیشرو در تحول دیجیتال طراحی شده است. یکی از اهداف اصلی این ارزیابی ایجاد بستر مناسب برای تبادل تجربیات موفق بین سازمان ها، رهبران و کارشناسان این سازمان ها می باشد.

همایش بین المللی تحول دیجیتال که بزرگترین رویداد و گردهمایی نخبگان این حوزه در کشور است در تاریخ 15 و 26 شهریور 1400 با حضور 25 سازمان در مرکز همایش های دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. .

در این کنفرانس که با محوریت دانشگاه تهران برگزار شد، کارشناسان دانشگاهی و متخصصان حوزه تحول دیجیتال گرد هم آمدند تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. در پایان این رویداد از برندگان این رویداد در سه حوزه اصلی تعالی دیجیتال، نوآوری دیجیتال و رهبری دیجیتال و موضوع ویژه مدیریت کار در دوران کرونا تجلیل شد.

در پنج دوره گذشته این رویداد بیش از 80 سازمان ایرانی مورد ارزیابی قرار گرفتند و از برگزیدگان تقدیر شد.دراین کار با ارائه لوح سپاس سطح یک برای برتری دیجیتال و همچنین برای پروژه «سکه رادین» با ارائه گواهی تعهد به نوآوری دیجیتال سطح یک «بورس رادیناو موفق به کسب این جوایز از این کنفرانس بین المللی شده است.

مراسم با پخش فیلم سخنرانی «ناصر قاسمیرادمدیر عامل این مجموعه صحبت از دیجیتالی شدن فعالیت بورس و آینده این صنعت را آغاز کرده است.

ناصر قاسمیراد

قاسمیراد ابتدا به دکتر گفت. شمیزنجانی با تشکر از برگزاری این رویداد، درباره آینده کسب و کارها و کسب و کارها در حوزه مبادلات دیجیتال، به ویژه «صرافی رادین» که به سمت اقتصاد دیجیتال حرکت کرده و می تواند به فکر دیجیتال باشد. او گفت که اقتصاد در پنج سال یک تحول اساسی باشد.

مدیرعامل صرافی رادین گفت: رویکرد ما برای تحول دیجیتال تغییر جهان است. دنیای قبل از تحول دیجیتال و بعد از تحول دیجیتال است و امیدواریم گام های بیشتری برای افزایش پیشرفت در این زمینه برداریم.

در همین راستا فریسیان سیسمونینایب رئیس «صرافی رادین» درباره اینکه چرا تحول دیجیتال در صنعت صرافی امروز لازمه و عامل بقای فردا است، گفت.

فریسیان سیسمونی

فاطمی گفت: در صنعت صرافی به دلیل ارتباط مستقیم با کاربر و مصرف کننده برای ارزش آفرینی بیشتر و همچنین تغییر ذائقه مشتری به سنتی بودن این صنعت، بر آن شدیم تا صرافی رادین را با سرعت و چابکی در بهترین حالت. نتیجه انقلاب و دگرگونی عصر دیجیتال است.” بیایید از ویژگی‌ها، منطق و ضرورت عصر دیجیتال به شکل واقعی‌تر و تحت اللفظی‌تر شروع کنیم و با آموزش و گفت‌وگو سعی کنیم جامعه‌ای را به پذیرش این تفکر ترغیب کنیم. همچنین با توجه به ماهیت این صنعت، سرعت دسترسی به اطلاعات اهمیت داشت و ایجاد ارزش از طریق خدمات سنتی و ایجاد تمایز در آن برای جلب مشتری کافی نبود و مجبور بودیم به عنوان مشتری کسب و کار خود را اداره کنیم. تمرکز تجربه

وی افزود: پس از سنجش میزان بلوغ مجموعه و آمادگی برای ورود به مسیر تحول، در این راستا گام برداشته ایم که این صنعت به دلیل دیجیتالی شدن مشکلات زیادی داشته و همچنان دارد از جمله تنها بنگاه اقتصادی است. در این راستا. صنعت.” ما در این مسیر بودیم. بنابراین، ما مجبور شدیم ادبیات جدیدی را در این صنعت تعریف کنیم و آن را با کلمات خودمان هماهنگ کنیم، مانند ایجاد یک واحد CRM برای رسیدگی به رضایت مشتری و دریافت شکایات مشتریان برای دریافت ISO 10002 و ISO 10004.

سیدحمید فاطمی تاکید کرد: یکی از چالش های این صنعت، قانون گذاری بانک مرکزی است که اجازه هیچ گونه خدمات آنلاین و نماد اعتماد را نمی داد، اما چشم انداز آینده این صنعت حرکت به سمت اقتصاد دیجیتال است. حرکت. یک تجزیه و تحلیل داده ها

معاون صرافی رادین گفت: هوش مصنوعی نیز فناوری مهمی در مسیر تحول دیجیتال است که می توان از آن برای پیش بینی قیمت و سایر کارهای مهم استفاده کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا