ورزشی

ضرورت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در حوزه ورزش

آپارات نیوز / زنجان وزیر ورزش و جوانان گفت: هنر مدیران در حال حاضر استفاده از منابع بخش خصوصی است.

مسعود سلطانی فر امروز (اول نوامبر) در مراسم اجرای همزمان پروژه های ورزشی استان توسط شهر سلطانیه ، ضمن تبریک فرارسیدن هفته تربیت بدنی ، اظهار داشت: امیدواریم برای داشتن یک جامعه پویا و فعال با تلاش برای وزارت. می تواند به روند توسعه در کشور کمک کند.

وی با بیان اینکه 15 پروژه در استان زنجان افتتاح می شود ، افزود: بیش از 500 میلیارد ریال برای راه اندازی این پروژه ها هزینه شده است.

این مقام مسئول با اشاره به وجود برخی پروژه های نیمه تمام در کشور ادامه داد: پیش بینی می شود 600 پروژه ورزشی با پیشرفت فیزیکی بیش از 50 درصد قبل از پایان دولت اجرا شود که ‘ می تواند نقش موثری در زمینه های مختلف از جمله تأمین داشته باشد. بهداشت ، کارآفرینی و اشتغال زایی باعث افتخار ملی و وحدت ملی می شود.

وی با اشاره به تأثیر شیوع تاج در ورزش گفت: با شیوع تاج ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا از ظرفیت رسانه ملی و سایر رسانه ها و فضای مجازی برای ایجاد شرایط استفاده کنیم تا مردم از ورزش غافل نشوید. “

سلطانی فر گفت: مسابقات ورزشی به دلیل پخش شدن تاج در بسیاری از نقاط جهان لغو شده و برگزاری بسیاری از رویدادهای مهم هنوز ناشناخته است. وی گفت: با وجود وقوع تاج ، ما سعی می کنیم از هر فرصت و توانایی برای توسعه فعالیت ها استفاده کنیم. استفاده فیزیکی و ورزشی.

این مسئول با اشاره به پتانسیل بالای استان زنجان در بسیاری از مناطق گفت: زنجان از قابلیت های بسیار خوبی برخوردار است که می تواند استان را در مسیر توسعه قرار دهد.

وزیر ورزش و جوانان با یادآوری اینکه منابع دولت ما پاسخگوی نیازها نیست ، گفت: هنر مدیران در حال حاضر این است که بتوانند از توانایی ها و منابع غیر دولتی به بخش خصوصی و همچنین توانایی اهدا کنندگان برای استفاده تا شاهد ظهور باشد. فضاها و امکانات بیشتر در جامعه.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا