استانها

طرح اقدام ملی مسکن با جدیت در قزوین اجرا شود

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از قزوین؛ علی فرخزاد صبح سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی قزوین که با حضور نعمت الله ترکی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی سیاوش برگزار شد. طاهرخانی ، شهردار قزوین گفت: اجرای برنامه اقدام ملی مسکن و تسریع در اجرای برنامه توسعه امامزاده حسین (ع).

وی افزود: در زمان مدیر کل سابق تلاش زیادی صورت گرفت و گره های زیادی در استان باز شد اما همچنان یک کار مهم است.

image_2021_6_15-9_51_39_946_c4I

فرخزاد افزود: ما منتظر مدیرکل جدید هستیم زیرا مردم در زمینه راه و شهرسازی ، مسکن و بافت فرسوده با مشکلات زیادی روبرو هستند که درب اتاق آنها همیشه به روی مردم باز است و توجه بیشتری می شود به همکاران “.

وی یادآور شد: از ظرفیت موجود در املاک و مستغلات و زمین های خاص می توان برای خانه دار شدن مردم استفاده کرد و انتظار داریم طرح توسعه امامزاده حسین کارهای مهم استان را به سرعت و با هماهنگی سایر ارگان ها انجام دهد تا کارها تسریع شود. برای کمک به.

بررسی برنامه های جامع را در اولویت قرار دهید

معاون عمرانی استاندار قزوین یادآور شد: یکی از الزامات شهرهای کوچک بررسی طرح های جامع است که باید در 17 شهر در اولویت باشد.

وی گفت: “هماهنگی خوبی بین ارائه دهندگان خدمات وجود دارد که به سرعت بخشیدن به کارها کمک می کند.” و این همکاری باید ادامه یابد.

image_2021_6_15-10_9_30_221_Vcq

در پایان این مراسم ، ضمن تقدیر از خدمات ابراهیم مبارک قدم ، مدیرکل سابق ، سید علی هاشمی به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان قزوین منصوب شد.

دکمه بازگشت به بالا