عمومی

طرح جامع محرومیت‌زدایی خراسان شمالی آماده شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سردار ابوالقاسم چمن صبح امروز در شورای برنامه ریزی و توسعه خراسان شمالی که در محل سالن جلسات استاندار برگزار شد با اشاره به تشکیل بسیج از ساخت و ساز در سال ۷۹ گفت: پس از این اتفاق نقش گروه های جهادی در کشور پررنگتر شد و کشور خدمات شایستهای به مردم ارائه مردم است.

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی از تهیه ofâ جامع طرح محرومیتزدایی اخبار و گفت: برش استانی این طرح کشیده شده است که جزئیات منتشر خواهد شد.

او برنامه ریزی شده محرومیتزدایی خراسان شمالی در پنج محور عنوان کرد و گفت: مناطق رطوبت با اولویت آب شرب روستایی, راه روستایی و کشاورزی, محله شان و حاشیهنشین استان و منطقه از زیرساخت ها و اشتغال پنج محور عبارتند از.

سردار ابوالقاسم چمن مشکل آب شرب در روستایی استان جدی به او گفت: راههای روستایی در استان نیاز به توسعه از این رو نیاز به مدیران این است که اهمیت آنها.

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی بهترین خدمات به مردم به توصیف و دوباره: با اجرای طرح محرومیتزدایی کارآمد خدمات به مردم ارائه می کنند.

او در نهایت گفت: برای اجرای این طرح در استان ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه برآورد شده است که با همکاری سپاه و کشور, این بودجه تامین خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا