فرهنگ و هنر

علی نصیریان در فرهنگستان هنر حکم گرفت

با تصمیم بهمن نامور مطلق (رئیس فرهنگستان هنر) علی نصیریان به عنوان رئیس گروه تخصصی ادبیات نمایشی و نمایشی فرهنگستان هنر منصوب شد.

به گزارش آپارات نیوز ، با اشاره به روابط عمومی فرهنگستان هنر ، در پی جلسات بهمن نامور مطلق ، رئیس فرهنگستان هنر ، با اعضای ثابت ، هنرمندان ، مسئولان سازمان ها و نهادهای فرهنگی و هنری ؛ این مدیر با استاد علی نصیریان ، عضو دائمی آکادمی ملاقات کرد و عضویت دائمی این هنرمند را به او داد.

در این نشست درباره شیوع بیماری های قلبی و چالش های سال گذشته در زمینه تئاتر و نمایش بحث و تبادل نظر شد. همچنین پیشنهاد شد که با توجه به سابقه درخشان و تجربه ارزشمند استاد نصیریان ، وی به عنوان رئیس گروه نمایش و ادبیات نمایشی آکادمی منصوب شود. در همین راستا ، علی نصیریان با تصمیم رئیس فرهنگستان هنر در 21 مه 1400 منصوب شد.

در این جلسه رئیس فرهنگستان و علی نصیریان از تلاش های دکتر تقدیر کردند. منتظری ، رئیس سابق گروه نمایش و ادبیات نمایشی ، از وی قدردانی و تشکر می کند.

علی نصیریان که از اعضای گروه تخصصی نمایش و ادبیات نمایشی بود ، با پیشنهاد این گروه تخصصی و تصویب جلسه عمومی فرهنگستان هنر ، در اواخر آذرماه سال گذشته به عضویت دائمی این آکادمی درآمد. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا