ورزشی

عملکرد خوب سیاوش استقلال روی نیمکت؛ مربی بعدی آبی‌ها رونمایی می‌شود؟

عملکرد خوب سیاوش استقلال روی نیمکت؛ مربی بعدی آبی‌ها رونمایی می‌شود؟

مربی تیم جوانان استقلال تیم خوبی ساخته و پرداخته که هم‌اکنون شانس قهرمانی دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آپارات نیوز؛ تیم جوانان استقلال این هفته در جریان بازی‌های لیگ بازی مقابل پرسپولیس را واگذار کرد و شانس هم امتیاز شدن با کیا و صدرنشینی به طور مشترک را از دست داد. نکته مهم در این بازی اما عملکرد بسیار خوب شاگردان اکبرپور بود که البته با موفقیت همراه نشد.

سیاوش اکبرپور در دوران بازی خود به ارائه بازی‌های پرتنش و متعصبانه شهره بود و جنگندگی‌های او باعث شد عنایتی و برهانی با لباس استقلال آقای گل شوند و هر دو نفر در میان برترین گلزنان تاریخ لیگ برتر و تاریخ استقلال قرار گیرند. اما هرچه تصورات از او دارید دور بریزید.

تیم ساخته و پرداخته سیاوش اکبرپور یکی از فنی‌ترین تیم‌های آکادمی استقلال است که فوتبالی روی زمین، جذاب و هجومی ارائه می‌دهد و تقریبا می‌توان گفت هیچکدام از بازیکنان او شبیه خودش بازی نمی‌کنند. در دربی روز جمعه هم شاگردان او تسلط بسیار خوبی در زمین داشتند اما در ۳ صحنه غفلت کردند. اولی موجب تک به تکی شد که مهاجم قرمزها آن را از دست داد، دومین منجر به پنالتی شد که دروازه‌بان استقلال آن را مهار کرد و سومی ضد حمله ای بود که باعث گلزنی سرخ‌ها شد. تیم اکبرپور اما تیمی بسیار فنی نشان داده که حضور در رتبه دوم جدول، نمایانگر همین مساله‌ است.

اکبرپور تا به حال سابقه مربیگری نداشته و اولین تجربه‌اش در جایی صحیح رقم خورده. جایی که می‌توان گفت در صورت موفقیت در آن، درهای حضور در تیم اصلی استقلال را باز می‌کند زیرا عملکرد او و کادرش در جواناان قابل قبول بوده. شخصیت اکبرپور کنار زمین هنوز هم اثراتی از دوران جوانی در آن وجود دارد اما پس از شکست تلخ هم اصلا آشفته نشد و به سرمربی حریف تبریک گفت تا نشان دهد گذر زمان او را پخته کرده است. به نظر می‌رسد او را باید یکی از گزینه‌های جدی حضور در کادرفنی تیم‌‌های بزرگسال استقلال در سال‌های آینده دانست.

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا