اقتصادی

عمل شقاق مقعدی با استفاده از روش های متنوع جراحی

بیماری شکاف مقعدی یکی از انواع بیماری هایی است که امروزه بسیاری از افراد به دلایل مختلف از آن رنج می برند. روشهای استفاده عملکرد شکاف تجزیه و تحلیل آنها می توانند این بیماری را درمان کنند.

جراحی شکاف مقعدی با روش های مختلف جراحی

اگر شکاف یا شکاف در مقعد که افراد از آن رنج می برند مزمن است ، باید بیماری را با روش های جراحی درمان کنید. بسیاری از افراد می خواهند برای درمان بیماری خود از داروهای خانگی استفاده كنند كه تنها در صورت خفیف بودن بیماری می توان با درمان های خانگی این بیماری را درمان كرد. اگر بیماری بدتر باشد ، بدون شک باید با جراحی و بنابراین پزشک متخصص در این زمینه درمان شود عملکرد شکاف تجزیه و تحلیل وی تخصص بیشتری دارد و باید عمل جراحی انجام دهد.

هر یک از روشهای جراحی که پزشک برای درمان شکاف کام شما استفاده می کند بر اساس اصول و ویژگیهای خاصی است که وی باید در انجام شکاف کام شما مهارت داشته باشد.

در اینجا برخی از بهترین روش ها برای جراحی شکستگی آورده شده است تا دانش شما از این روش ها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. آنها وجود ندارند

بیمار پس از این عملها مجبور به بستری شدن در بیمارستان نیست و عملها به صورت سرپایی در بیمارستان انجام می شود. اکثر بیماران می توانند پس از عمل از وظایف و فعالیتهای روزمره خود مراقبت کنند. البته باید بدانید که بهبودی پس از جراحی چند روز طول می کشد اما به هر حال درد بسیار کمی در آن وجود دارد. پزشکی که تشخیص داده و انتخاب می کند روش جراحی برای جراحی پارگی مقعد چیست ، به شدت بیماری بستگی دارد. به طور کلی ، برخی از این اقدامات جراحی توسط پزشکان انجام می شود:

1. جراحی با گشاد شدن یا گشاد شدن دریچه مقعدی

این روش جراحی یکی از قدیمی ترین روش های مورد استفاده بسیاری از پزشکان است. در این روش بیمار باید تحت بیهوشی موضعی یا بیهوشی عمومی باشد و پزشک با استفاده از دست وی دریچه مقعدی بیمار را باز می کند. برای سهولت انجام این عمل ، پزشک از روان کننده ها و ژل های مخصوصی استفاده می کند تا دریچه مقعدی را به راحتی باز کند. با استفاده از این روش دریچه مقعدی آزاد می شود و به عبارت دیگر باید بدانید که تا حد زیادی آزاد می شود. اگر پزشک به اندازه کافی مراقب نباشد که با دست فشار دهد ، فیبرهای عضلانی در ناحیه مقعد می توانند آسیب دیده و در نوک سینه پاره شوند.

استفاده از این روش برای عمل پارگی بندرت استفاده می شود زیرا عوارض بیشتری دارد. البته باید بدانید که از این روش ، بسته به شرایط بیمار و تشخیص پزشک ، می توان بسیار استفاده کرد. یکی از عوارض عمده و عمده این روش جراحی اشک مقعدی برای بیمار این است که وی از بی اختیاری و نفخ شکم رنج می برد.

قبل از انتخاب این روش به عنوان درمانی برای بیماری خود ، باید از عوارض جانبی آن آگاه باشید. برخی از عمده ترین عوارض جانبی این روش برای درمان بیماری ، لخته شدن خون ، نارسایی جراحی ، پارگی بافت رکتوم و … است. به دلیل این عوارض ، تعداد کمی از پزشکان از این روش برای معالجه بیمار استفاده می کنند.

2. جراحی توسط اسفنکتروتومی داخلی مقعدی جانبی

این روش جراحی اشک مقعدی یکی از روشهای نوین جراحی است. در این روش ، پزشک قسمت بسیار کمی از عضلات دریچه مقعد را که احتمالاً توسط کشیدگی های عضلانی تنگ شده بودند ، خارج می کند. در واقع ، باید بدانید که هر بخش نباید توسط پزشک برداشته شود و فقط باید یک بخش خاص برداشته شود.

فرد با استفاده از این روش درمان می شود ، بدیهی است که داشتن مهارت کافی نسبت به پزشکی که از این روش برای درمان بیماری شکاف لب استفاده می کند ، بهتر است. میزان موفقیت این روش جراحی بسیار زیاد است و بنابراین بازگشت پس از عمل غیرممکن است.

عملکرد شکاف تجزیه و تحلیل

عملکرد شکاف تجزیه و تحلیل

این روش جراحی با توجه به دو روش مختلف توسط پزشک انجام می شود. یک روش بسته است و روش دیگر باز است. در جراحی بسته ، پزشک با استفاده از یک تیغه یک شیار جانبی در ناحیه مقعد ایجاد می کند و با استفاده از شیار ایجاد شده ، می تواند به راحتی عضله دریچه را بیرون بکشد تا بخشی از دریچه داخلی که بیماری بدتر می شود برای برش ببخشید.

برای استفاده از این روش ، پزشک باید بسیار مراقب باشد تا عمل را به بهترین شکل انجام دهد. روش جراحی دیگر برای پارگی روش باز است که در آن پزشک یک برش از نیمی تا یک سانتی متر در ناحیه مقعد ایجاد می کند. پس از انجام این روش ، پزشک باید مراحل بسته را ادامه دهد. اگر می خواهید این روش را برای درمان بیماری خود انتخاب کنید ، باید دانش خود را در این زمینه افزایش دهید.

3. جراحی فیشرکتومی

روش دیگر جراحی اشک مقعد ، فیشکتومی است. در این روش پزشک در ناحیه ای که بیماری در آن اتفاق افتاده است ، یک برش ایجاد می کند. وقتی این زخم با این برش ترمیم می شود ، تأثیر این روش به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

برای استفاده از این روش ، پزشک باید محتاط و محتاط باشد تا بیمار به عفونت یا بیماری دیگری مبتلا نشود. برخی از پزشکان هستند که تخصص زیادی در این زمینه ندارند ، بنابراین شما باید قبل از انتخاب پزشک خود ، در مورد ویژگی های پزشک و تخصص وی کاملا تحقیق کنید. اگر بهترین پزشک را برای درمان بیماری خود انتخاب کردید ، بدون شک می توانید در کمترین زمان بیماری خود را درمان کنید. بنابراین بهتر است در انتخاب پزشک دقت کنید.

این روش جراحی اشک مقعدی ، مانند بسیاری از روش های دیگر ، می تواند عوارض جانبی داشته باشد. قبل از انتخاب این روش ، باید دانش خود را در مورد عوارض جانبی آن افزایش دهید. یکی از عوارض عمده می تواند خونریزی باشد ، اما خونریزی فقط در حین جراحی اتفاق می افتد.

بعد از عمل ، بیمار دیگر خونریزی نمی کند و درد زیادی را احساس نمی کند. بنابراین ، بسیاری از افراد به دلیل این نکته می توانند این روش را برای درمان بیماری اشک خود انتخاب کنند. برخی از مهمترین و مهمترین عوارضی که بیماری ممکن است در ابتدای عمل تحت نظر پزشک متحمل شود نیز ممکن است اطلاعات بیشتری در این باره داشته باشد.

بسته

از بین روش های مختلفی که برای جراحی اشک مقعد انتخاب شده است ، می توانید یکی از آنها را برای درمان انتخاب کنید. مطمئناً باید بدانید که او بسته به شدت بیماری و تخصص پزشک یکی از روشهای درمانی را برای شما انتخاب خواهد کرد. بنابراین ، شما باید با هر یک از این روش های انتخاب شده برای درمان شکاف کام آشنا باشید. به این ترتیب می توانید از عواقب آن به خوبی مراقبت کنید تا در کمترین زمان بهبود یابید.

عملکرد شکاف تجزیه و تحلیل

مشاوره از کلینیک آنورکتال

آیا تا به حال به وضعیت زندگی مانند بواسیر ، شکاف مقعدی ، فیستول یا کیست مو دچار شده اید؟ بدون خجالت و ترس اکنون با ما تماس بگیرید.

هدف اصلی کلینیک آنورکتال درمان قطعی بیماری های مسکونی و رضایت کامل بیمار است. کلیه کادر پزشکی و تجهیزات برای رفاه حال شما عزیزان همیشه آماده ارائه بهترین خدمات هستند.

قرار ملاقات برای مشاوره یا ویزیت برای درمان تعداد بیماری 02188065942 ، 02188216340 یا شماره تلفن همراه: 09120997132 زنگ زدن. متخصصان ما در کمترین زمان ممکن به شما پاسخ می دهند.

دکمه بازگشت به بالا