استانها

فتتاح دو واحد صنعتی در شهرستان سمنان

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز استان سمنان، همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور استاندار و تعدادی از مسئولان استانی.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: شرکت ویرا ولتاژ با سرمایه گذاری بیش از 190 میلیارد ریال با زیربنای 1550 متر مربع با ظرفیت تولید سالانه 4 میلیون و 200 دستگاه در شهرک صنعتی سمنان واقع شده است. هزار . قطعات خودرو شامل قطعات بخاری، دارای سنسور میل سوپاپ، سنسور فشار و گاز، سنسور دور موتور و غیره بوده و زمینه اشتغال حدود 30 نفر را فراهم کرده است.

علی تشنه افزود: صنایع پلاستیک جهان کارا کویر دومین واحد صنعتی بود که توسط استاندار به بهره برداری رسید و به طور رسمی راه اندازی شد.

وی تصریح کرد: شرکت صنایع پلاستیک جهان کارا کویر در زمینی به مساحت حدود 2000 متر مربع در شهرک صنعتی سمنان با ظرفیت سرمایه گذاری 130 میلیارد ریال و ظرفیت تولید 600 تن انواع یکبارمصرف غیر اسفنجی قرار دارد. ظروف و. توانسته برای 32 نفر زمینه اشتغال ایجاد کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان افزود: در دهه صباح امسال 22 طرح صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری 3600 میلیارد ریال در استان افتتاح می شود که برای حدود 560 نفر به طور مستقیم اشتغالزایی خواهد شد. افرادی که از این واحدها استفاده می کنند.

46

دکمه بازگشت به بالا