استانها

فرمانده سپاه استان سمنان: امروز جنگ اصلی با دشمنان «جنگ روایت‌ها» است

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز استان سمنان ، سردار حمید دامغانی در نشستی خبری که به صورت حضوری و آنلاین به مناسبت روز خبرنگار با رسانه ها برگزار شد ، اظهار داشت: امروز جنگ داستان ها در عرصه منطقه ای و بین المللی و داخلی است. زیرا ما در شرایط خاصی قرار داریم. “

وی با اشاره به خروج آمریکا از افغانستان گفت: ما شاهد یک جنگ روایی در این مورد هستیم زیرا روایات مختلفی در این مورد وجود دارد. حقیقت این است که ایالات متحده از افغانستان فرار می کند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (ع) در استان سمنان افزود: ایالات متحده برای دستیابی به چندین هدف اصلی وارد افغانستان شده بود که مهمترین آنها مبارزه با تروریسم ، دولت سازی و کنترل صادرات مواد مخدر بود ، اما امروز وی مجبور به فرار از افغانستان شد. این شعار نیست و حقیقت است.

سردار دامغانی گفت: در افغانستان ، طالبان اکنون قوی تر شده اند و داعش و القاعده فعال شده اند و همچنین امروز شاهد حجم زیادی از صادرات مواد مخدر از افغانستان هستیم و این بدان معناست که ایالات متحده آمریکا شکست خورده است امتیاز گرفتن.”

وی با بیان اینکه ایالات متحده با صرف میلیاردها دلار در افغانستان هیچ دستاوردی نداشته است ، تصریح کرد: در نهایت ، مجبور شد یک منطقه را یک شبه ترک کند.

چالش آمریکا درون خودش است

فرمانده سپاه قائم آل محمد (ع) در استان سمنان اظهار داشت: امروز چالش اصلی ایالات متحده در داخل ایالات متحده است و انتخابات پاشنه آشیل ایالات متحده است.

سردار دامغانی افزود: رقابت چین و روسیه در مسائل اقتصادی چالش دیگری برای ایالات متحده است و ایالات متحده در تلاش است از باتلاق خودساخته خاورمیانه خارج شود.

وی گفت: امروز ما ایالات متحده را می بینیم که نماد جبهه استکبار است و زمانی ادبیات دیگری جز نیرو و قدرت نداشت ، امروز ادبیات خود را به مطالبه و التماس تغییر داده است.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (ع) در استان سمنان خاطرنشان کرد: امروز جبهه استکبار در عراق هر روز مورد حمله جوانان عراقی قرار می گیرد و باخت آمریکا در سوریه بیش از هزینه های مالی شرم آور است و ابرقدرت آمریکا در زمین. “تمرین افت کرده است و این بسیار مهم است.

سردار دامغانی در مورد وضعیت لبنان و اقدامات آمریکا در آن منطقه گفت: چندین سال است که در لبنان می خواهند مردم را علیه حزب الله قرار دهند ، اما امروز حزب الله در لبنان ایجاد شده است.

عربستان در باتلاق یمن گرفتار شده است

فرمانده سپاه قائم آل محمد (ع) در استان سمنان با بیان اینکه عربستان امروز نیز در باتلاق یمن به دام افتاده است ، گفت: عربستان سعودی در حال تلاش و نزدیک شدن به هر کشوری است و به دنبال گفت وگو برای خروج از باتلاق یمن با عزت است.

سردار دامغانی با بیان اینکه عربستان هزینه های زیادی را در یمن خرج کرد ، افزود: اما شهرت وی در عرصه بین المللی و افکار عمومی جهان از بین رفته است و افکار عمومی جهان عربستان و جنایات یمن را تایید نمی کنند. “

وی در مورد وضعیت اسرائیل گفت: آنچه اسرائیل برای خود از هوش و اشراف ایجاد کرده چیزی جز یک حباب کاذب نیست و برخی افراد آن را باور کردند ، اما در آخرین نبرد با غزه ، قبل از شکست فیزیکی ، اطلاعات شکست خورد ، که برای آنها بسیار مهم است. “این سنگین بود.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (ع) در استان سمنان با اشاره به اینکه امروزه تجارت دریایی اسرائیل توسط دشمنان خودساخته تهدید می شود ، گفت: 90 درصد تجارت اسرائیل از طریق دریا انجام می شود و اگر این امر قطع شود ، زندگی این رژیم خراب خواهد شد. “صهیونیست شرور در مشکل است.

سردار دامغانی با اشاره به اینکه ابزارهای رسانه ای دشمن با ابزارها و ابزارهای رسانه ای کشورمان قابل قیاس نیست ، گفت: امروز ما باید در جنگ رسانه ای و داستان ها با دشمن نگاه جهادی داشته باشیم و باید ظرفیت استفاده را ایجاد کنیم. پیروزی الهی در خود ما. “و تا زمانی که از این توانایی استفاده کنیم ، نظام و انقلاب پابرجا خواهد بود.

وی با بیان اینکه تفاوت دارایی های ما با دارایی های دشمن در پیروزی الهی است ، افزود: در دوران دفاع مقدس ، منابع نظامی ما بسیار اندک بود ، اما ما پیروز شدیم و آن پیروزی الهی بود.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (ع) استان سمنان گفت: در زمینه جنگ و داستان های رسانه ای نیز باید این اتفاق بیفتد و ما باید در برابر هجمه رسانه های دشمن بایستیم و بنابراین به ظرفیت الهی برای پیروزی نیاز داریم.

روزنامه نگاران بسیار سخت کوش و کم درآمد هستند

فرمانده سپاه قائم آل محمد (ع) استان سمنان ، در این جلسه که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد ، به برخی مشکلات این گروه نیز اشاره کرد و گفت: روزنامه نگاران گروه های بسیار سخت کوش و کم درآمد هستند. به

سردار دامغانی افزود: روزنامه نگاران هر زمان که مردم دچار مشکل می شوند به زبان خود صحبت می کنند اما به این گروه توجهی نمی شود.

وی افزود: در روزهای کرونا ، همه مردم به دلیل شرایط اقتصادی حاکم از مشکلات زندگی رنج می بردند ، اما اصحاب رسانه جهاد کردند و در آموزش و بیان مشکلات مردم ، صرف نظر از اینکه خودشان از مشکلات زندگی رنج می بردند “.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (ع) استان سمنان افزود: در این چند سال و به دلیل برخی حوادث مانند سیل در لرستان ، گلستان و کرونا صحنه های مختلف بسیج و جهاد در کشور رخ داد که دیده نشد. آنها همچنین در طول انتخابات تلاش زیادی کردند.

سردار دامغانی گفت: تلاش می شود تا کارگروه هایی برای حل مشکلات صنف روزنامه نگاران راه اندازی شود.

وی در پایان با اشاره به حضور بی سابقه مردم در صحنه انتخابات گفت: علی رغم اینکه دشمن تلاش بسیار گسترده ای کرد تا میزان مشارکت مردم زیر 30 درصد باشد ، اما مردم با وجود همه مشکلات معیشتی و فشارهای اقتصادی ، نفوذ زیاد خود را به دشمنان نشان می دهند. “آنها عقب نشینی کردند و با حضور و مشارکت خود ، حدود 54 درصد در استان سمنان و حدود 50 درصد در کشور داشتند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (ع) در استان سمنان افزود: مردم ایران افراد منحصر به فردی هستند و همیشه در همه صحنه ها حضور دارند و هر جا که احساس نیاز به حضور خود کردند ، روی صحنه حضور داشتند.

سردار دامغانی با اشاره به انتخاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور توسط مردم ، گفت: مردم سابقه خوب و اقدامات مفیدی را در وی دیدند و وی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کردند.

وی افزود: در حال حاضر مردم انتظار دارند مشکلاتشان کم شود ، در واقع مردم انتظار حق و حق را دارند که با شروع خوب دولت سیزدهم امیدواریم شرایط بهتری داشته باشیم و بر مشکلات فائق آییم.

46

دکمه بازگشت به بالا