حوادث

فرمانده ناجا: امنیت باثبات و مطلوبی بر کشور حاکم است

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تهدیدهای موجود در کشور و توطئه های دشمنان گفت: امروز کشور با امنیت پایدار و مطلوب اداره می شود و همه ما باید به حفظ و حفظ این امنیت پایدار کمک کنیم. ”

به گزارش آپارات نیوز ، سردار حسین اشتری امروز در دیدار با مدیران رسانه ها با اشاره به نقش امنیت در توسعه کلی گفت: در سایه امنیت توسعه کلی حاصل می شود و اگر امنیت نباشد توسعه ای حاصل نمی شود. و این ایمنی مطلوب است وی گفت: ما مدیون اقدامات زیرکانه مقام معظم رهبری ، خون پاک شهدا و ایثارگری رزمندگان اسلام و جانبازان غیور و تلاش ارتش و نیروهای انتظامی و حمایت مردم برای نظام و انقلاب

وی با اشاره به تهدیدهای موجود در کشور و توطئه های دشمنان گفت: امروز کشور با امنیت پایدار و مطلوب اداره می شود و ما باید این اهمیت را حفظ کنیم. باید به همه در حفظ این امنیت پایدار کمک کرد. که پایدار است. “، پیوسته باشید و رشد و تقویت کنید.

اشتری با بیان اینکه پلیس امروز در خدمت مردم است و برای حفظ امنیت ، آسایش و حفظ جان ، مال و ناموس مردم تا پایان عمر ، خاطرنشان کرد: امروز پلیس بخشی جدایی ناپذیر از مردم است. زندگی و جامعه و نهادها این امر آن را از مردم جدا کرده است و من در واقع معتقدم که کمک و حمایت پلیس به نفع مردم و جامعه است.

وی با اشاره به تنوع و وسعت ماموریت های پلیس گفت: ماهیت ماموریت های پلیس به گونه ای است که با جنبه های مختلف زندگی مردم ارتباطی ندارد و بسته نیست. حمایت پلیس به معنای ارتقاء ایمنی و آرامش مردم است. و تقویت نظم و امنیت ، زیرا نتیجه ماموریت های ما تأثیر مستقیمی بر زندگی مردم دارد.

فرمانده نیروی انتظامی در تشریح ویژگی های پلیس گفت: امروز پلیس قدرتمند ، دوستانه و باهوش است و ما تلاش می کنیم پلیس را با انقلاب اسلامی یکی کنیم. رسانه ها نیز باید ما را در ارائه تصویری قدرتمند از ما همراهی کنند. پلیس جامعه را بازتاب می دهد

وی گفت: “ما خدمت به مردم را افتخار می دانیم.”

سردار اشتری با اشاره به حضور گسترده و موثر پلیس در تمام نقاط کشور از مرز تا مرکز گفت: نیروی انتظامی در 8755 کیلومتر آب ، زمین و … هوشیار است و به صورت فعال حضور دارد. مرزها و افتخار است در دورترین نقطه کشور ، حتی با وجود یک خانواده کوچک ، تأمین امنیت آنها الزامی است.

وی با اشاره به تنوع و گستردگی مأموریت های ناجا ، گفت: در حین انجام مأموریت ها ، ممکن است یکی از نیروها دچار اشتباه یا اشتباهی شود که ممکن است منجر به سوء رفتار یا مشکل در انجام ماموریت ماموریت به کارکنان ناجا نشود. و جانبازان “تعمیم گسترده پلیس.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ما نه تنها نسبت به اشتباهات کاری یا رفتاری برخی همکاران بی تفاوت هستیم بلکه از مردم عذرخواهی کرده و برخورد های لازم با فرد متخلف انجام شد ، افزود: این امر اجتناب ناپذیر بود هرچند معتقدیم حتی یک مورد خیلی زیاد است

وی با اشاره به نمونه هایی از تلاش های فداکارانه و رشادت های سبزپوشان ناجا در نقاط مختلف کشور گفت: با حضور پلیس و از سوی دیگر ستایش از اعمال خوب ، شجاعت منعکس کننده و تصویر مطلوبی از پلیس قدرتمند و دوستانه

این افسر ارشد پلیس با اشاره به تفاسیر مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی گفت: معظم له طی پیام هفتگی نیروی انتظامی از پلیس دیدن کردند و تعبیرات زیبایی را برای فرماندهان ، افسران ، افسران و سربازان بیان کردند. و خانواده های آنها تشویق شدند و گفتند: “امروز یک مقام دوستانه و مقتدر در پلیس وجود دارد” و این برای ما افتخار بزرگ و سرمایه ارزشمندی است.

سردار اشتری با اشاره به اقتدار ، دوستی ، عقلانیت و هوشمندی نیروی انتظامی گفت: نظرسنجی های غیر سازمانی و معتبر نشان دهنده افزایش اعتماد مردم به پلیس است و امروزه نیروی انتظامی یکی از بهترین سازمان ها است. برای جلب اعتماد عمومی و همه باید تلاش کنیم پلیس خوب مردم را تقویت کنیم.

وی در قسمت دیگری از سخنان خود گفت: خبرنگاران ؛ مدعیان صادق مردم ، مقامات هستند ، افرادی که وقایع بزرگ را ثبت و منعکس می کنند. این عزیزان افراد مورد اعتماد ، مدافعان عدالت و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان و نهادها هستند.

وی با اشاره به رویکرد رسانه ای نیروی انتظامی افزود: همسویی در کنار تعامل سازنده با رسانه ها از رویکردهای جدی نیروی انتظامی است و پلیس در سال های اخیر آن را به اثبات رسانده است. پیشگیری اجتماعی یکی از اقدامات جدی است. رویکردهای پلیس

وی با قدردانی از تلاش رسانه ها ، روزنامه نگاران را همراه و همکار پلیس معرفی می کند و می گوید: ‘تشکر یک کلمه کوچک برای عظمت تلاش روزنامه نگاران است ، به طوری که همه رسانه ها بدانند که ما از آنها سپاسگزاریم. “

به گزارش وب سایت پلیس ، سردار اشتری لوح یادبودی را جهت اطلاع و همکاری رسانه ها از جمله آپارات نیوز تهیه کرده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا