استانها

فعال رسانه‌ای استان همدان بر اثر ابتلا به کرونا جان باخت

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز همدان؛ سیدصدرالدین موسوی ، متولد 1 سپتامبر 1972 ، دارای مدرک کارشناسی ارشد در علوم سیاسی و مدیر عامل هفته نامه فرین بود.

مراسم خاکسپاری آن مرحوم روز دوشنبه 8 ژوئن 1400 ساعت 9:30 صبح در باغ عدن همدان برگزار می شود.

لازم به ذکر است که مرحوم مهدی کاشی اولین روزنامه نگار اهل همدان بود که در تاریخ 27 آگوست 2016 بر اثر بیماری عروق کرونا ویروس قلب درگذشت و موسوی دومین عضو خانواده رسانه ای در استان همدان است که به دلیل بیماری عروق کرونا ویروس قلب درگذشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان درگذشت سیدصدرالدین موسوی ، فعال رسانه ای در همدان را تسلیت گفت.

در متن پیام احمدرضا احسانی آمده است: خبر درگذشت صید صدرالدین موسوی ، پیشکسوت رسانه در استان ، تأثیر سنگینی بر دل اهالی فرهنگ ، هنر و مطبوعات گذاشت.

امروز خانواده مطبوعات همدان یکی از دلسوزان خود را در این زمینه از دست دادند و داغدار به یک روزنامه نگار فداکار و کوشا تبدیل شد.

اینجانب درگذشت این خانواده بزرگ رسانه ای درگذشته و بازماندگان داغدار آنها را تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آنها رحمت و مغفرت الهی و برای خانواده آن مرحوم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

خبرگزاری آپارات نیوز استان همدان نیز درگذشت مرحوم سیدصدرالدین بن موسوی را به خانواده و جامعه رسانه ای این استان تسلیت گفته و از خداوند متعال برای وی مغفرت الهی و برای آن حضرت صبر و اجر مسئلت می کند. بازماندگان

46

دکمه بازگشت به بالا