ورزشی

فیفا اتفاقات دیدار جنجالی هلند

به گزارش شفاف و به نقل از تایمز، رویارویی حساس هلند و آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی با حواشی زیادی همراه بود. حالا فدراسیون جهانی فیفا اعلام کرده که به طور کامل اتفاقات این مسابقه را بررسی خواهد کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال فیفا پس از پایان مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی قطر تصمیم خود را درباره متخلفان این دیدار اعلام خواهد کرد. بازیکنان تیم ملی فوتبال آرژانتین به رفتار نامناسب بازیکنان و مربیان و همچنین برهم زدن نظم و امنیت در بازی متهم هستند.

این بازی در ورزشگاه لوسیل با نتیجه 4 بر 3 به سود آرژانتینی ها در ضربات پنالتی به پایان رسید. این دیدار پس از وقت قانونی و وقت اضافه با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید.

این دیدار نیز به دلیل کارت زردهای زیاد در کانون توجه قرار گرفت. پس از پایان بازی، امیلیانو مارتینز به انتقاد از متئو لاهوز داور مسابقه پرداخت و گفت: او اعلام کرد 10 دقیقه وقت تلف شده است زیرا می خواست بازی مساوی شود. حقیقت این است که او بدترین داور جام جهانی است.

لیونل مسی نیز با انتقاد از داور گفت: نمی توانم درباره داوری صحبت کنم چون جریمه می شوم. متأسفانه نمی توانم در مورد لاهوز نظر بدهم. فکر می کنم فیفا باید تجدید نظر کند. چنین داوری نباید برای چنین مسابقه ای انتخاب شود. داور نتوانست انتظارات را برآورده کند.

دکمه بازگشت به بالا