اقتصادی

قهر سهام عدالت با 20 میلیون ایرانی

وی در گفت و گو با آپارات نیوز اعلام کرد

عدالت با 20 میلیون ایرانی شریک است

یکی از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره تعداد ایرانیان فاقد سهام گفت: 49 میلیون ایرانی دارای سهام عدالت هستند و با توجه به جمعیت کشور، 20 میلیون ایرانی فاقد سهام عدالت هستند.

بهروز محبی نجم آبادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری آپارات نیوز درباره آخرین وضعیت تخصیص سهام عدالت به ایرانیان گفت: دولت های مختلف مدعی شده اند که ما هیچ سهمی نداریم که به بازماندگان بدهیم و هر اتفاقی افتاد این هم تحویل شد.

وی افزود: مجلس یازدهم در بودجه سال 1401 برای کمیته امداد و بهزیستی و باقیمانده سهام عدالت در قانون تصریح کرد که مابقی سهام که قطعا وجود دارد باید واگذار شود و مجلس باید آنها را پیگیری کند. . در رصد سه شنبه ها باید گزارش تهیه کنیم و به کمیسیون اقتصادی کمک کنیم.

یکی از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره تعداد خانوارهای فاقد سهام عدالت توضیح داد: اطلاعات دقیقی از تعداد آنها نداریم. 49 میلیون نفر در ایران سهام دارند و با توجه به جمعیت کشور احتمالا 20 میلیون ایرانی سهام عدالت ندارند.

محبی نجم آبادی گفت: مجلس یازدهم موضوع خانوارهای بدون انصاف را در دست گرفت و امیدوارم با همکاری دولت و مجلس این مشکل هرچه زودتر حل شود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا