استانها

لزوم توجه جدی به خواسته های معلمان حق التدریس آبادان

به گزارش خبرنگار آپارات نیوز از آبادان ، حجت الاسلام علی ابراهیمی پور عصر امروز در مراسم تجلیل از دانش آموزان نخبه قرآن و علوم ، معارف ، آبادان که در دبیرستان پالایشگاه شاهد برگزار شد ، ضمن گرامیداشت سالروز تولد حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار: حضرت زینب (سلام الله علیها) نیز مبل aغ دین و قرآن بود و هنگام تغذیه امام حسن (ع) در روز عاشورا ، مسئولیت تعلیم و تربیت را بر عهده داشت. فرزندانش بعد از واقعه عاشورا

وی گفت: دشمنان با استفاده از تمام وسایل و تجهیزات خود جوانان را منحرف کرده و سعی دارند برنامه های خود را در فضای مجازی بر روی یک تختخواب راحت و رایگان که در هر خانه ای وجود دارد و با شناختی که دارند طراحی کنند. سلیقه ما ” تا یک نفر را از این لشکر مخلص امیرالمومنین (ع) پایین بیاورید.

به گفته وی ، آنها برنامه های مفصل و متنوعی را برای خانواده و جوانان به منظور هتک حرمت و زیر سال بردن ارزشهای معنوی از یک سو ، و به غارت بردن سرمایه بی نظیر از طرق مختلف ، طراحی و اجرا کرده اند. .

امام جمعه آبادان ترویج فرهنگ قرآنی در خانواده را مهم خواند و افزود: یکی از وظایف والدین در قبال فرزندان ، دوست داشتن خانواده و یادگیری قرآن است ، آموزش قرآن تأثیر اخلاقی و اخلاقی دارد. رفتار فرزندان ما. “

حجت الاسلام ابراهیمی پور اظهار داشت: آبادان از نظر معلمان قرآن و تواشیح در بین شهرهای خاص قرار دارد و خوشبختانه آموزش و پرورش آبادان نیز از این توانایی بهره مند شده است.

46

دکمه بازگشت به بالا