ورزشی

مجیدی:قایدی قلب من بود اما دوست داشت خارج از ایران بازی کند

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز ، فرهاد مجیدی در حاشیه اولین تمرین استقلال در فصل جدید در جمع خبرنگاران درباره اتفاقاتی که در باشگاه رخ داد و تفاوت او با مددی گفت: باید بگویم که مدادی و ملکیان را برای آنها مدیریت کردم. مشارکت. از باغ. توافق نهایی با بازیکنان جدید زبیر نیکنفس ، حسین زاده و 4 بازیکن دیگر که به دفتر باشگاه می آیند و قرارداد امضا می کنند ، انجام شده است.

قائدی قلب من بود اما او می خواست خارج از ایران بازی کند

در حاشیه اولین تمرین استقلال در فصل جدید ، فرهاد مجیدی در مورد اتفاقاتی که در باشگاه رخ داد و تفاوت او با مددی به خبرنگاران گفت: باید بگویم که از مدیریت مدادی و ملکیان برای همکاری در جذب بازیکن تشکر می کنم. به توافق نهایی با بازیکنان جدید زبیر نیکنفس ، حسین زاده و 4 بازیکن دیگر که به دفتر باشگاه می آیند و قرارداد امضا می کنند ، انجام شده است.

نمی دانم چرا زرینچه از استقلال رفت!

مجیدی در مورد انتخاب جواد زرینچه به عنوان سرپرست تیم استقلال و سپس جدایی وی و اینکه گفته شد مجیدی آمادگی ادامه فعالیت در این باشگاه بدون فرزاد مجیدی را ندارد ، توضیح می دهد: من زرینچه زیادی را دوست دارم و زمانی که به استقلال رسید ، او کاپیتان تیم بود. ملکیان با من صحبت کرد و گفت می خواهند زرینچه را به عنوان سرپرست تیم معرفی کنند. من از آن استقبال کردم و او را در باشگاه دیدم ، اما نمی دانم چه چیزی باعث شد زارینچه چنین تصمیمی (تصمیم به ترک) بگیرد.

مجیدی: قاسمی نژاد در لیست من نیست

امین قاسمی نژاد در لیست ما برای بازی در استقلال نیست.

من و فرزاد فرزندان استقلال هستیم

خیلی ممنون فرزاد جان فصل گذشته خیلی به ما کمک کرد. من و فرزاد فرزندان استقلال هستیم و فرقی نمی کند در چه مقامی باشیم. فرزاد تمام تلاش خود را برای استقلال انجام داد و من از او تشکر می کنم.

پین به زودی به ما ملحق می شود

قرارداد پین ارسال شده است و او قطعاً به زودی به ما ملحق می شود. من هر روز با آنها ارتباط دارم و حتی امروز در مورد آموزش با آنها مشورت کردم.

انتقال قائدی از نظر مالی برای استقلال خوب بود

اختلاف سنی من با مهدی زیاد نیست ، او مثل برادرم است. بدون مهدی مشکل است ، اما آینده و زندگی مهدی نیز مهم است. اگرچه این انتقال از نظر مالی برای استقلال خوب بود و ما بخشی از بدهی را از این طریق پرداخت کردیم ، اما من نمی خواستم در این مورد خودخواه باشم. آینده زندگی مهدی مهم است. می دانید که بازیکنان باید به محض بازی بتوانند آینده خود را تضمین کنند. من در الاهلی امارات نیز بازی کردم و با این تیم قهرمان لیگ امارات شدم و افراد حاضر در این باشگاه بهترین هستند. برای مهدی آرزوی موفقیت دارم. مطمئن باشید مهدی دارای قلب و استقلال است و من او را خارج از تیم نمی شناسم.

254 251

دکمه بازگشت به بالا