ورزشی

مجیدی دین خود را ادا کرد و نباید به او خرده گرفت/ مدیران استقلال بهترین تصمیم را بگیرند

هادی شکوری در گفتگو با آپارات نیوز

مجیدی دینش را ادا کرد و نباید از او انتقاد کرد/ مدیران استقلال باید بهترین تصمیم را بگیرند

پیشکسوت استقلال معتقد است هواداران استقلال باید قدردان زحمات کادر فنی باشند.

هادی شکوری بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آپارات نیوز در واکنش به جدایی ناگهانی فرهاد مجیدی از جمع آبی پوشان گفت: این اتفاق در حالی رخ می دهد که این بازیکن در سال 90 به پایان رسید. اولاً خسته نباشید به مجیدی و همکارانش در کادر فنی بگویید که در این فصل با نتایج جالب و رکوردهای فراوان، عنوان قهرمانی را برای استقلال و هواداران به ارمغان آورده اند. در مورد جدایی مجیدی از استقلال هم باید بگویم که احتمال جدایی مجیدی از استقلال وجود داشت. وقتی یک مربی جوان با چنین شرایطی تیمش را قهرمان می کند و رکوردهای زیادی را برای تیمش به ثبت می رساند، طبیعی است که با پیشنهادهای خوبی مواجه شود. آنچه مسلم است مجیدی به استقلال و هوادارانش ادای احترام کرد و نباید از او انتقاد کرد که بعد از پایان فصل از استقلال رفت.

وی در خصوص جدایی سرمربی استقلال توضیح داد: فرهاد حق دارد برای آینده خود تصمیم بگیرد و امیدوارم با در نظر گرفتن همه جوانب تصمیم نهایی خود را برای آینده خود و استقلال و هواداران این باشگاه بگیرد.

مدافع سابق استقلال درباره آینده این باشگاه پس از جدایی مجیدی افزود: مهمترین چیز در حال حاضر گرفتن بهترین تصمیم برای کادر فنی در فصل آینده است. اگرچه خیلی ها پیشنهاد انتخاب مربی داخلی یا خارجی برای کادر فنی استقلال را می دهند، اما نظر من این است که مدیران و مسئولان باشگاه وقت را تلف نکنند و خیلی زود بهترین تصمیم را برای کادر فنی استقلال برای فصل آینده بگیرند. از دست دادن زمان اصلی ترین دغدغه ای است که می تواند آینده استقلال را به چالش بکشد و برای این تیم حواشی ایجاد کند.

وی در ادامه بر این موضوع تاکید کرد: یکی از رموز اصلی موفقیت استقلال در فصل قبل که در نهایت منجر به قهرمانی این تیم شد، عدم ورود او به این تیم بود و کادر فنی و مدیریتی به خوبی این موضوع را مدیریت کردند. اگر باشگاه برای انتخاب کادر فنی وقت خود را از دست بدهد، حواشی ممکن است به استقلال ضربه بزند.

شکوری درباره وضعیت هواداران استقلال پس از این اتفاق به آپارات نیوز گفت: به هواداران این حق را می دهم که از این موضوع شوکه شوند. بعد از سال ها استقلال قهرمان شد تا کام هواداران این تیم را شیرین کند. مجیدی این فصل در استقلال کارستان کار می کند اما از هواداران می خواهم در این خصوص صبور باشند و آگاهانه به مسائل نگاه کنند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: مجیدی حق دارد در مورد آینده خود تصمیم بگیرد. هر مربی عاشق پیشرفت است و باید به او اجازه دهیم بدون فشار برای آینده اش تصمیم بگیرد تا به او و استقلال لطمه ای وارد نشود. هواداران همیشه قدردان کادر فنی و پیشکسوتان این باشگاه هستند و امیدوارم مجیدی در هر تصمیمی که می گیرد به او و تصمیمش احترام بگذارد و شرایط مثل قهرمانی استقلال با مجیدی با سوابق متعددش نشود. با تصمیم او فراموش خواهد شد.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا