فرهنگ و هنر

مدیرکل جشنواره‌ها و همکاری های بین‌الملل سازمان سینمایی تودیع و معارفه شد

به گزارش آپارات نیوز؛ در برنامه ای که امروز برگزار شد حسین انتظامی وی از زحمات روح الله حسینی قدردانی می کند و می گوید: بازخوردهایی که در دوره فیلمسازان و فعالان عرصه بین المللی درباره وی گرفتیم باعث افتخار سازمان سینمایی بود. ایران این مدت طولانی با چین بوده است و به دلیل بیماری بیماری کرونا قلب به تأخیر افتاده است. اما به دلیل ظرفیت بالای بازار چین این یک گام استراتژیک برای است سینمای ایران خوشبختانه تمام خواهد شد

91

رئیس سازمان سینمایی ادامه می دهد: همچنین یکی دیگر از کارهای ارزشمند و مشترک شورای بین المللی سازمان سینمایی بود که معیارها را تعریف و منتشر می کند. با توجه به ظرفیت قابل پیش بینی ، ما به دنبال شفافیت هستیم

اینکه همه تکالیف خود را بدانند و اینکه چه جشنواره ها و نمایش های بین المللی از ما حمایت می کنند و چه انتخاب هایی می کنیم.

وی با اشاره به فعالیت های انجام شده در جشنواره های محلی گفت: در بحث سازماندهی مجوزها و خدمات. وزارت فرهنگ و رهبری اسلامی ادغام صورت گرفت ، اما کار این بود که پس از آن احزاب و

شرایط اعطای مجوز و نحوه انجام حمایت های مالی نیز در شورای جشنواره نوشته شده است.

92

انتظامی ادامه می دهد: “ما از آقای رضایی خواسته ایم که ریاست دفتر جشنواره ها و همکاری های بین المللی را بر عهده بگیرد. امیدوارم با روحیه تعاملی که در سازمان سینمایی بی نظیر است ، توجه ها ادامه یابد و وی به کار خود با قدرت ادامه دهد. ”

روح الله حسینی همچنین در این جلسه گفت که خوشحالم که تقریباً 8 سال با سازمان سینمایی کار کردم و در این سال ها کلاس فوق العاده ای برای من بوده است. در درس شرکت کنید و با دید بازتر و واقع بینانه تری تحقیق کنید و روی کارهای دانشگاهی و علمی تمرکز کنید.

وی ادامه می دهد: این خوشبختی متعلق به همه ما دانشگاهیان نیست ، مگر آنچه در زمینه اجرا باشد. سازمانهای دولتی بیایید خدا را لمس کنیم قند من این کار را انجام می دهم و خوشحالم که طی این سالها در سازمان سینمایی و سینمایی دوستانی پیدا کردم که می توانم در آینده به آنها اعتماد کنم. من از آقای تشکر می کنم انتظامی که دو سال پیش و بعد از پایان کار من به من اعتماد کرد مدرسه شهروندان جاه طلب فرصتی را برای تکمیل حرفه من در سینما فراهم کردند و من امروز با اطمینان از سازمان سینمایی خداحافظی می کنم.

بابک رضایی در ادامه سخنان خود گفت: “ما سعی می کنیم سریالی را که مورد توجه اهالی سینما و همکارانش در سازمان سینمایی قرار گرفت و با کمک آقای حسینی از آن بهره مند شویم ، حفظ کنیم و از این پس همان شرایط و اهداف دفتر جشنواره را حفظ کنیم. و همكاران. بین المللی برای برجسته سازی و طراحی شده است.

در این جلسه سعید رجبی فروتن ، رمضانعلی حیدری خلیلی ، محمد رحمتی معاونان سازمان ، علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی و رائد فریدزاده قائم مقام احزاب بین المللی این بنیاد سخنرانی کردند.

93

محمد حمیدی مقدم ، مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و به طور تجربی ، لادن طاهری ، مدیر کتابخانه ملی فیلم ایران ، بهمن حبشی ، مدیر کل دفتر نظارت بر تولید فیلم ، علی احمدی نقدی ، مدیرکل دفتر توسعه فن آوری و سینما ، جعفر انصاری فر ، مدیرکل دفتر مطالعات دانش و مهارتهای سینمایی ، محمد علی دولتی ، مدیر حراست ، مسعود نجفی ، مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی و میلاد شکرخواه مدیر روابط عمومی در این دیدار فارابی از حاضران بود

دکمه بازگشت به بالا