استانها

مراسم افتتاحیه و رونمایی از پوستر پهلوان تالاب برگزار گردید

به گزارش خبرگزاری گروه ورزشی خبرگزاری برن از تهران؛ حمید نعمتیان گفت: این مراسم 16 آذر در سالن همایش های سازمان برگزار می شود محیط کشور با حضور جمعی از مدیران و مدیران سازمان حفاظت محیط زیست، انجمن حامیان زمین، طرح حمایت از تالاب های ایران، فدراسیون ورزش های همگانی، سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی، انجمن ورزش در طبیعت و انجمن پیلاتس تشکیل شد. در پایان مراسم از پوستر قهرمان تالاب ها توسط مقامات کشف و امضا شد.

وی ادامه داد: در این مراسم دو چهره نشانگر علی خسروی سفیر و مدرس داوری انجمن ورزش های روباز، داور بین المللی و مجری برنامه های فوتبال که در حال حاضر عضو کمیته داوران است. فدراسیون فوتبال و شهره سلطانی سفیر و رئیس کمیته هنرمندان و قهرمانان انجمن ورزشهای فضای باز هنرمند تئاتر تلویزیون و سینما که این روزها در سریال شماره 13 شبکه سه سیما به ایفای نقش می پردازد، تندیس طلاب بان را دریافت کرده است.

وی همچنین توضیح داد: تندیس ممنوعیت تالاب توسط انجمن حامیان زمین برای مقامات لشکری ​​و کشوری و همچنین چهره های برجسته در عرصه های فرهنگی، سیاسی، ورزشی، هنری شاغل در حفاظت از محیط زیست حفاظت از تالاب به ویژه اهدا می شود.

حمید نعمتیان در پایان گفت؛ پویش #پهلوان_طلب از 20 آذر آغاز شد و به پایان رسید 22 سپتامبر ماه ادامه خواهد داشت در 3 اسفند ماه بالاترین هیات های ورزش های همگانی و نماینده عالی مربوطه انجمن ورزش های طبیعی معرفی و در مراسم اختتامیه با حضور مسئولین مراسم جشن و دریافت جوایز نقدی انجام خواهد شد. مفتخر به دریافت نوار تالاب پهلوان.

56666

566

444

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا