ورزشی

مراسم جابجایی پرچم بین پرچمدار المپیک ریو ۲۰۱۶ و توکیو ۲۰۲۰ برگزار شد

به گزارش شفاف و به نقل از کمیته ملی المپیک ، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ایران عصر امروز (سه شنبه) به همراه زهرا نعمتی کماندار ارزشمند و قهرمان جهان و پارالمپیک از باغ پرچم ملی این کشور بازدید کردند موزه حضور داشت. دفاع مقدس ، پرچم ایران تحویل صمد نیکخواه بهرامی ، پرچم دار کاروان ایران در المپیک 2020 توکیو شد.

در این مراسم ، زهرا نعمتی ، پرچم دار ایران در جریان بازی های المپیک 2016 ریو ، پرچم مقدس و سه رنگ ایران را به صالحی امیری اهدا کرد تا به صمد نیکخواه بهرامی اهدا کند ، و رئیس کمیته ملی المپیک نیز به مقام ارجاع داد شهدای 8 سال دفاع مقدس و آرزوی موفقیت و حضور دارند. وی این پرچم را صمیمانه به پرچم دار کاروان ورزش ایران برای هر یک از ورزشکاران ایرانی تحویل داد.

صالحی امیری در بخشی از مراسم اعلام کرد: هدف از انتخاب این مکان ادای احترام به پرچمداران همیشه زنده جمهوری اسلامی ایران یعنی شهدای گلگون 8 سال دفاع مقدس برای تحقق آن بزرگ و جدی بود مسئولیت در سایه بالاترین پرچم ایران اسلامی. به عهده گرفتن.

رئیس کمیته ملی المپیک ایران همچنین از زهرا نعمتی به دلیل “قابلیت اطمینان و پذیرش مسئولیت پرچم در دور قبل از بازی ها” تشکر کرد و گفت: “امیدوارم کاروان پارالمپیک ایران با پرچمدار شما حضور موفقی در توکیو 2020 داشته باشد. “

سرانجام وی گفت: “برای مردم ایران ، هر 66 ورزشكار ایران اسلامی قهرمان هستند و به محض اینكه بتوانند سهمیه حضور در این رویداد شگفت انگیز را بدست آورند و انشا Godالله نمایندگان شایسته ایران باشند ، این قابل ستایش “

هانیه رستمیان ، ملی پوش تیراندازی با کمان ایران ، پس از توصیه کمیته بین المللی المپیک برای داشتن دو پرچم زن و مرد برای هر کاروان ، به همراه نیکخواه در مراسم افتتاحیه المپیک 2020 توکیو ، توسط ستاد ایران به عنوان حامل پرچم ایران انتخاب شد. بهرامی در راس کاروان قرار خواهد گرفت.

دکمه بازگشت به بالا