استانها

مرکز آموزشی خانه مطبوعات گیلان راه اندازی می شود

مرکز آموزشی خانه مطبوعات در گیلان افتتاح می شود

هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان طی جلسه ای با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان دیدار و در خصوص مسائل رسانه و خبرنگاران استان بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از گیلان؛ در این دیدار که در دفتر رضا ثقاتی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برگزار شد، میلاد ابراهیمی مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان از حمایت های معنوی و مادی اداره کل ارشاد گیلان قدردانی کرد. خانه مطبوعات گیلان گزارشی از فعالیت های انجام شده و در حال توسعه عنوان کرد: در نظر داریم پس از بازسازی خانه مطبوعات، مرکز آموزش رسانه را در ساختمان خانه مطبوعات گیلان راه اندازی کنیم که در با تخصیص بودجه به این منظور محقق می شود.

وی افزود: برگزاری دوره های عملی از ضروریات جامعه رسانه ای استان است و در صورت ایجاد مرکز آموزشی، دوره ها به صورت منسجم و مستمر برگزار می شود.

ابراهیمی همچنین موضوع مسکن را یکی از دغدغه های اصحاب رسانه استان خواند و گفت: خانه مطبوعات گیلان در پیگیری موضوع مسکن خبرنگاران از نهادهای ذیربط جدی است و نیازمند تعامل اداره کل فرهنگ و ارشاد است. گیلان در این راستا».

در این جلسه ابراهیم افشاری رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان نیز اظهار داشت: موضوع تجهیز مرکز آموزشی خانه مطبوعات گیلان یکی از مهم ترین دغدغه های آموزش رسانه در گیلان است و امیدواریم. که با حمایت مدیرکل محترم ارشاد بتوانیم این وظیفه را به سرانجام برسانیم.

وی ادامه داد: انشالله در نظر داریم در آینده جشنواره های رسانه ای جامعی را در گیلان برنامه ریزی کنیم و بر اساس تقویم اجرا کنیم.

در این دیدار رضا ثقاتی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلان با ابراز خرسندی از حضور هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان و هم اندیشی در خصوص مسائل و مشکلات اصحاب رسانه گفت: خانه مطبوعات گیلان به عنوان یک نهاد حرفه ای می تواند تعامل ایجاد کند و ارتباط دو سویه بین مسئولان و اصحاب رسانه موثر باشد و از این طریق مشکلات و دغدغه های خبرنگاران و نویسندگان به گوش مسئولان برسد و اقدامات موثری انجام شود. گرفته شود. به حل مشکلات بپردازد.

وی ابراز امیدواری کرد خانه مطبوعات گیلان با تکیه بر ظرفیت ها و ایجاد تعامل منشأ اتفاقات مثبتی برای جامعه رسانه ای استان باشد.

لازم به ذکر است در این جلسه هریک از اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان در خصوص مسائل مربوط به ساماندهی دفاتر رسانه ای، توزیع منظم اطلاعیه های دولتی، رسانه های مجازی و… صحبت کردند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه رای بله و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا