عمومی

مطالبه‌گری باید به یک گفتمان عمومی در لرستان تبدیل شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بعد از ” اتمام حجت اسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز دوشنبه op n جلسه با معاونت امور دانشجویی لرستان در این جلسه تاکید کرد که برای من مایه مباهات و خرسندی است که برای بیش از سه دهه همراه با دانش آموزان و استادان من بوده است. گفت: به شما می پس از سال در کنار جوامع و یا مراکز علمی و فرهنگی و هنری و غیره. سازمان های اسلامی در شوراها و کمیته های مختلف و فعالیت های متعدد داشته اند.

مطالبهگری باید به گفتمان عمومی تبدیل شود

وی با بیان این که امیدواریم بتوانیم از نزدیک با دانش آموزان و ما بررسی کتاب ، گفت: ایده آل, ترفند و… آنها را بشنود و…. او گفت: به عنوان یک نتیجه از بسیاری از سال در میان شما من مسائل و موضوعات استان به طور کامل مطلع و تمام تلاش خود را برای پیگیری این ادعا بیان مشکلات و راه حل ها در جلسات مختلف با مدیران و اند.

این نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر ضرورت ورود نخبگان و دانشجویان و… برای نگه داشتن پهلو به پهلو از مسائل و مشکلات استان است gesê n شکایت باید خود را وقف مردم به نفع نیست از مسئولیت او مبارزه ادعای این استان نیز باید همراه با اخلاق و معنویت و مستمر مطرح و پیگیری است.

حجت اسلام شاهرخی با اشاره به این که رهبر معظم انقلاب نیز همواره در این امر اصرار دارند که جوان زندگی است. انقلابی و غیره. پا کار, معنویت گرا., اخلاق مدار و عدالت و یا در مسیر پیگیری مطالبات مردم باید گام در توسعه انسانی. می گویند دانشجویان و جوانان صادقانه مواضع خود را شفاف را بیان میکنند. حقیقت و پذیرفته شده و در این راستا وظیفه تقاضا Gary به گفتمان عمومی تبدیل شده است.

مدیران برنامه ها در زمینه اشتغال, اعلام

او تاکید کرد که عموم مردم از وجود تبعیض و تفاوت و رنج و…. او گفت: در این جلسات که نمایندگان مردم لرستان در مجلس تاکید شد که اگر راه و روش ، همان راه و روش دوره های قبل از آن جاده به جایی ما لذت ببرید.

این نماینده ولی فقیه در لرستان به عنوان راه و روش سابق مفید بود که ما این وضعیت آن است که شگفت انگیز است. افزود: همچنین در جمع مدیران و کارکنان اقتصاد مقاومتی نیز تاکید کرد که مدیران در سال جاری بیان کرد که با توجه به منابع دولتی ، بخش خصوصی و بانک ها تا پایان سال میزان نرخ بیکاری در استان کاهش پیدا خواهد کرد و این میزان کار ایجاد شده ؟

حجت اسلام شاهرخی ، اضافه شده در استان چهار فصل لرستان با وجود این واقعیت است که آب و زمین های حاصلخیز و معادن مختلف ، پتروشیمی ، ۲۸% از سنگ های تزئینی در کشور است. ۳ درصد سنگهای تزئینی جهان و اجزای دیگر از رشد و پیشرفت باید با برنامه حرکت کنیم بلکه bedink n برنامه مبتنی بر علم و درایت ما می توانیم افق های خوبی را برای استان رقم بزند.

او به عنوان روستا در استان لرستان باید از این فرصت تفاوت که ما نسبت به یکدیگر ایستاده و نگاه قدرتمند مقابله توضیح به یکدیگر نیاز برای رسیدن به افق های روشن, استان لرستان, همراه با مشاوره ما.

پرچم از شاهدان امروز در دست مردم

این نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به ویژگی های دانش آموزان بیان کرد: علت بهره مند شوند. در صحنه ای که سیاسی بودن را با ایمان خالص در باورها و بینشها., این ادعا Gary در قالب اخلاق مداری و معنویت گرایی از ویژگی های اصلی دانشجویان است.

حجت اسلام شاهرخی گفت: “رهبر و گفت: بنده با حزب مخالف نیستم اما این راه حل برای مشکلات کشور حزب است و نه راه حل برای مشکلات این مسجد به شکل علمی ، سازمان ها و … محور عتیق قرآن جلسات همه دینو…. کوهنوردی و ورزش, راه حل مشکلات کشور است, زیرا در این مکان است که مردم موفق به تحقق بخشیدن به که ظهور بیشتر در همان جلسات از ایمان مردم قوی تر می شود.

اعلام کرد که این پرچم از شاهدان امروز در دست جوانان است تاکید کرد: در استان لرستان با یک گفتمان باید راه حل های برای مشکلات پیدا کنیم چرا که پرچم پیشرفت و عدالت و سوال Gary در دست جوانان است و البته در این راه به پیشرفت قطعا فراز و نشیب هابی وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در یمن اشاره کرد: در استان لرستان با توجه به ما یک ایران صدا حل مسائل و مشکلات استان و نمایندگان و مدیران استان به مدت طولانی.

حجت اسلام شاهرخی در. گفت: پس از پیگیری انجام شده و این جلسه با بنیاد از کشور و وعده داده شده در خط با کار مدنی و سلامت آموزش و پرورش و مسائل فرهنگی به استان لرستان ورود خواهد کرد.

دکمه بازگشت به بالا